Toshiba 43l2863dat ses sorunu

H Çevrimdışı

haldida

Yeni Üye
2 Eki 2018
13
34
Oysa BURADA anlatmıştım,çok kolaydı, güncellemeye gerek yok,halen yapabilirsin :)
Üstad çok teşekkür ederim. Anlatılanları yaptım artık hoparlör taksam bile tv kumandasından sesini kontrol edebiliyorum, çok teşekkürler. şimdi aklımda bir soru kaldı tvnin sw profile dosyasını değiştirmek ürünü garanti dışı bırakacak mı :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Bırakmaz,çünkü sadece sesi ayarladın,bu zaten her tvde var olan birşey :) gülegüle kullan.
Diğer yerlerle pek oynamanı tavsiye etmem,eğer anlamıyorsan :)

H Çevrimdışı

haldida

Yeni Üye
2 Eki 2018
13
34
Bırakmaz,çünkü sadece sesi ayarladın,bu zaten her tvde var olan birşey :) gülegüle kullan.
Diğer yerlerle pek oynamanı tavsiye etmem,eğer anlamıyorsan :)
Oynamam zaten. Tv stabil çalıştığı için başka bir ayara ihtiyacım yoktur. Tekrardan teşekkür ediyorum. Vestel çağrı merkezi bir kaç defa arayıp anlatmama rağmen imkanı yok deyip geçiştirmişti.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634

Hocam bana da yardımcı olmanızı rica ederim aynı durumdayım
bunu mu soruyorsun

O Çevrimdışı

Oguz55

Yeni Üye
17 Mar 2021
4
26
bunu mu soruyorsun
Hocam iletişim numaramı yazsam arama şansınız olur mu

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Hocam iletişim numaramı yazsam arama şansınız olur mu
Tabi eve hizmetimiz de mevcut ?
Şaka yapiyorum,
Numaranızı paylaşmayın ?

öyle bir hizmetimiz yok, önünde iki yöntem var servisi arayıp kulaklık bağlayınca kumandadan kontrol edemiyorum fabrikadan ses yazılımı talep edebilirsiniz diye sorabilirsiniz. Yada verdiğim yonelgeyi uygulayın.

O Çevrimdışı

Oguz55

Yeni Üye
17 Mar 2021
4
26
Tabi eve hizmetimiz de mevcut ?
Şaka yapiyorum,
Numaranızı paylaşmayın ?

öyle bir hizmetimiz yok, önünde iki yöntem var servisi arayıp kulaklık bağlayınca kumandadan kontrol edemiyorum fabrikadan ses yazılımı talep edebilirsiniz diye sorabilirsiniz. Yada verdiğim yonelgeyi uygulayın.
Verdiğiniz yöntemi biraz daha açıklayıp paylaşma şansınız olur mu

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Verdiğiniz yöntemi biraz daha açıklayıp paylaşma şansınız olur mu
Bak buradaki talimatları uygula tv den profil dosyani al , sabah attığım linkte ne yapacağın yazıyor. Resimler de var uygula

E Çevrimdışı

Erbaalar61

Yeni Üye
16 Nis 2021
4
27
Bak buradaki talimatları uygula tv den profil dosyani al , sabah attığım linkte ne yapacağın yazıyor. Resimler de var uygula
hocam ben yaptım ama olmadı tv kapatıp açtım gene aynı mb130

tilki Çevrimdışı

tilki

Yeni Üye
17 Ara 2021
20
43
50UA3A63DT Toshiba android tv de aynı sorunu yaşamaktayım ,optik kablo ile bağlayınca hem tvden hem ses sisteminden aynı anda ses geliyor , yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt