Toshiba 40L2863DAT Akıllı kumanda

K Çevrimdışı

kimkidük 

Aktif Üye
12 Eyl 2018
113
37
bu tür kumandalara para vermenize hiç gerek yok, tavsiyem android telefon kullanıyorsanız play storeden ilgili programı indirip kullanmanız, forumda daha önce konusunu açmıştım, aktif olarak toshiba 50u5863dat tvde hala kullanıyorum sizin tvde de sorunsuz çalışır diye düşünüyorum ;

bunlar telefonuma yüklü zaten hocam. Ben telefon yanımda olmadığı zaman ihtiyaç duyuyorum. Film vs izlerken özellikle telefonda tuş kilidini açmak uygulamayı açmak ordan müdahale etmek daha kullanışsız oluyor. Her türlü kumanda kullanımı daha rahat. Fakat kumanda da IR'dan bağımsız olduğunda daha rahat. Benim aradığım biraz o.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
bunlar telefonuma yüklü zaten hocam. Ben telefon yanımda olmadığı zaman ihtiyaç duyuyorum. Film vs izlerken özellikle telefonda tuş kilidini açmak uygulamayı açmak ordan müdahale etmek daha kullanışsız oluyor. Her türlü kumanda kullanımı daha rahat. Fakat kumanda da IR'dan bağımsız olduğunda daha rahat. Benim aradığım biraz o.
Ben progrmı önceden açıp ,hiç kapatmıyordum ,tuşlar kilitlense de açıp gereğini yapıyordum,ama sonra sıkıldım :)
Gerçi benim kullanma şeklim farklıydı ,film falan değilde genelde sık klavye kullanımlıydı.Bende var air mause ,tam bir delirme işi bu air mause ,bu yüzden de fotosunu verdiğim klavye-fare ikilisini kullanıyorum ,halen de kullanıyorum ,benim için daha kolayıma geliyor ,hem yazmak hemde tıklamak sevgili kimkidük :)

newrophat Çevrimdışı

newrophat

Süper Üye
31 Ağu 2018
1,036

edit ; mesajı düzenlerken yanlışlıkla silmişim, özetle tvbox tavsiye etmiştim :)

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
yolun yarısından sonrası karanlıkmış Abi hakikaten derlerdi de inanmazdım :hihi
Bir toplantıya davet edilmiştim,42 yaşındayım,İzmir-Karşıyaka'da bir salonda...
Gittim,oturdum,salon gelenlerle iyice doldu ama bir tuhaflık var ortada,kendi kendime "yok," dedim,"sende herşeyi bir düğüne benzetme alo" .
Düğün değildi tabii ama bir okulun eğlencesiydi ,meğer yanlış salona gidip oturmuşum :haha1

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt