Toshiba 140cm 55U6763DAT Smart UHD Led TV A101 Geliyor

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Cvp: Toshiba 140cm 55U6763DAT Smart UHD Led TV A101 Geliyor

slayttan' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Rica ederim azizim, Bizi bilgilendirmeyi unutmayınız lütfen :ok:

üstad bu arada,
alttaki cihazlarda benim işimi görmez değil mi:) 

jvc (bim deki)

(55pus6101 den şaşma diyor musun hala) :)

Eski kullandığınız ürün nedeniyle çok güvenemem yoksa 9650 den ileri derecede ümitliyim ben.
Yeter ki istediğim kod ile üretilenden olsun. Onu da kaynak araştırıyorum şu an, Çözünce bilgi geçeceğim forumda.

S Çevrimdışı

slayttan

Yeni Üye
8 Mar 2018
31

Ado' Alıntı:
slayttan' Alıntı:
üstad bu arada,
alttaki cihazlarda benim işimi görmez değil mi:) 

jvc (bim deki)

(55pus6101 den şaşma diyor musun hala) :)

Eski kullandığınız ürün nedeniyle çok güvenemem yoksa 9650 den ileri derecede ümitliyim ben.
Yeter ki istediğim kod ile üretilenden olsun. Onu da kaynak araştırıyorum şu an, Çözünce bilgi geçeceğim forumda.

Tamam hocam, teşekkürler

F Çevrimdışı

Fatihcan

Yeni Üye
6 Mar 2018
22

Ado' Alıntı:
Fatihcan' Alıntı:
  Gercekten cok tessekkur  ederim...şimdi  daha cok rahatladim  ve  memnun  kaldim..emegine saygim var  cok  saol hocam...eger mumkun olursa tv nin  paylasimini  yaparim inşallah ..

Çok mutlu olurum zira gerçekten sizin değerlendirmeleriniz çok önemli bizler için :ok:

S.a  kardesim  55 inc toshiba tv aldim..servis kurulumunu gerceklestirdi..sizlere bilgili bir kisi olarak deil ama yüzeysel kullanici olarak bilgi vermeyi  dusunuyordum...fotograflarini ve videosunu yukleyecektim..normal kullanici olarak beklentimi karsiladi ama  kafama  takilan  birsey gerceklesti..tv calisirken üst kismindan 2 kez ince bir sekilde acikyesil cizgi cikti uzunlamasina ve geri kayboldu..buda beni dusundurmeye basladi...acaba arizalimi ve ne yapmaliyim....tv kanalindan kaynaklanan biseymi  acaba...ado hocam ilgilenirmisiniz lutfen ...ayrica bir  amaliyat gecirdigim  icin  tv tanitimini sizlere aktaramadim..1 hafta  oldu tv geleli. Simdiden tskler..

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

Fatihcan' Alıntı:
Ado' Alıntı:
Çok mutlu olurum zira gerçekten sizin değerlendirmeleriniz çok önemli bizler için :ok:

S.a  kardesim  55 inc toshiba tv aldim..servis kurulumunu gerceklestirdi..sizlere bilgili bir kisi olarak deil ama yüzeysel kullanici olarak bilgi vermeyi  dusunuyordum...fotograflarini ve videosunu yukleyecektim..normal kullanici olarak beklentimi karsiladi ama  kafama  takilan  birsey gerceklesti..tv calisirken üst kismindan 2 kez ince bir sekilde acikyesil cizgi cikti uzunlamasina ve geri kayboldu..buda beni dusundurmeye basladi...acaba arizalimi ve ne yapmaliyim....tv kanalindan kaynaklanan biseymi  acaba...ado hocam ilgilenirmisiniz lutfen ...ayrica bir  amaliyat gecirdigim  icin  tv tanitimini sizlere aktaramadim..1 hafta  oldu tv geleli. Simdiden tskler..

Sağlıktan öte yol yok azizim, büyük geçmişolsun siz istirahat ve nekaat döneminize dikkat edin lütfen.

Bahsettiğiniz çizgiler dikey miydi? görme sıklığınız nedir?

F Çevrimdışı

Fatihcan

Yeni Üye
6 Mar 2018
22

Ado' Alıntı:
Fatihcan' Alıntı:

Sağlıktan öte yol yok azizim, büyük geçmişolsun siz istirahat ve nekaat döneminize dikkat edin lütfen.

Bahsettiğiniz çizgiler dikey miydi? görme sıklığınız nedir?

S.A hocam  öncelikle  tesekkur ederim  ince dusunceniz icin..allah razi olsun...bahsettigim konu ise tv izlerken trt1 yayin akisinda yatay olarak tv nin uzunlugunca  üst bölgesinde acik yesil cizgi  cikti.1 .yada 2 saniye gözüktü kayboldu..15.20 dakika sonra tekrar cikti kayboldu..sonrasindada takip ettim ama yayin akisi iyiydi birdaha görmedim...sebebi  nedir..ve ne yapmam gerekir..aksilik cikaricak  bir  durummu...yada  takibe mi  almaliyim..1 haftalik tv.. simdiden tesekkurler..

F Çevrimdışı

Fatihcan

Yeni Üye
6 Mar 2018
22

S.A hocam öncelikle tesekkur ederim ince dusunceniz icin..allah razi olsun...bahsettigim konu ise tv izlerken trt1 yayin akisinda yatay olarak tv nin uzunlugunca üst bölgesinde acik yesil cizgi cikti.1 .yada 2 saniye gözüktü kayboldu..15.20 dakika sonra tekrar cikti kayboldu..sonrasindada takip ettim ama yayin akisi iyiydi birdaha görmedim...sebebi nedir..ve ne yapmam gerekir..aksilik cikaricak bir durummu...yada takibe mi almaliyim..1 haftalik tv.. simdiden tesekkurler..

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51

Öncelikle emegi gecen tüm arkadaslara tskler..internette gezerken bu tv icin formunuza rastladim ve kayit oldum..ve bircok sorunun cvbini gördüm..gercekten emeginize saglik allah raziolsun...
Bu bahsettiginiz tvden alan arkadaslarimiz oldumu ve memnun kaldinizmi...bu üründen bende almak istiyorum..bu ürünü vestel disbitörlügünümü yapiyor yoksa birebir kendi üretimi mi acaba...ayrica sizden ricam aldigima pisman olurmuyum...8 marttaki satisa sunulacak olan ürüne talibim kesin karari bu urune verdim..beklentime degermi lütfen yardimci olurmusunuz..tskler

55u6763 dat toshiba.???

Birebir kullanıcı değilim ancak burada yorum yapılan tüm tv ler benim elimden geöiyor ve mutlaka hem sökerek hem de kısa süreli kullanarak izlenimlerimi aktarıyorum.

Bu nedenle forumda kullanıcı yorumlarına ayrı bir değer veriyorum ki bilgiler sadece benim fikrimden ibaret olmasın :ok:

VESTEL üretiminde ve güvencesindedir ürün. Kalitesi ne yukarıdadır ne aşağıda yani birebir VESTEL dir alacağınız ürün. Ancak özellikleri ve kombinasyonu ile oldukça dikkat çekici bir ürün olduğu konusunda ben garanti veririm size :)

F Çevrimdışı

Fatihcan

Yeni Üye
6 Mar 2018
22
Tv nin resimlerinede videosuna cok buyuk diyor sistem ..nasil yukleyecez 10 dakikalik video

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,954
Arkadaslar Her Bır Fotograf 1mb Gecmeyecek Sekılde Ayarladım

Egerkı Fotograflarını Daha Buyuk Boyutta ıse

Sıtesınden Kalıtesını Dusurmeden Boyutunu Kucultebılırsınız

Malum Kullandıgımız Sunucununda Bellı Bır Kapasıtesı En Efektıf Sekılde Kullanmaya Ozen Gosterıyoruz

Vıdeolarınızı Kesınlıkle Youtube Yukleyın Sılınme Derdı Olmadan Yıllarca Erısebılırsınız.

F Çevrimdışı

Fatihcan

Yeni Üye
6 Mar 2018
22
Birebir kullanıcı değilim ancak burada yorum yapılan tüm tv ler benim elimden geöiyor ve mutlaka hem sökerek hem de kısa süreli kullanarak izlenimlerimi aktarıyorum.

Bu nedenle forumda kullanıcı yorumlarına ayrı bir değer veriyorum ki bilgiler sadece benim fikrimden ibaret olmasın :ok:

VESTEL üretiminde ve güvencesindedir ürün. Kalitesi ne yukarıdadır ne aşağıda yani birebir VESTEL dir alacağınız ürün. Ancak özellikleri ve kombinasyonu ile oldukça dikkat çekici bir ürün olduğu konusunda ben garanti veririm size :)

F Çevrimdışı

Fatihcan

Yeni Üye
6 Mar 2018
22

P Çevrimdışı

pccopath

Yeni Üye
21 Tem 2018
14
Toshiba 50" 50U5863DAT Smart Sat Uhd Led Tv ile arasında kaldım. Ekran hariç diğer özelliklerdeki farklılıklar nelerdir?
Şuan A101'lerde 2.299 TL ile 2.799 TL fiyat ile reyonda bekliyor...

Tabii bir de şunu yeniden beklemeli miyim?
JVC 55'' 4K UHD LT-55VU73T

selamlar... (kullanım amacım digitürkplay satın alıp maç izlemek. 4K, 3D vs. işim yok. Akıcı olsun, bir de evde çocuk var sağlam panel olsun :))
Adem Helvacı [IMG]https://tavsiyeforumu.com/data/avatars/s/0/363.jpg?1527372547[/IMG] Adem Helvacı Ado

Geri
Üst Alt