TMO 5 Litre Ayçiçek Yağı Harika Fİyat

zyadas Çevrimdışı

zyadas 

Aktif Üye
4 Tem 2019
55
12 TL kargo eklemişler. Daha önce yoktu.

545455.jpg

M Çevrimdışı

mahoni

Aktif Üye
16 Eyl 2019
58
45
evet baktım şuan satışta.ama teneke başına 12.14 tl kargo parası+2 tl de pttavm komisyon alıyor
yani 99 tl olan ürüne 14.41 tl hava parası ödemiş oluyorsun

M Çevrimdışı

Muratti 

Süper Üye
14 Ocak 2018
573
Bir adet sipariş verdim. Umarım skt tarihi kısa değildir.

Teşekkürler.

Diridiri06 Diridiri06

Sen kullanıcı adınımı değiştirdin dostum?. Aklımda kullanıcı adın farkli kalmış...

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Yağın kokusu nasıl? Yılbaşından önce Yudum almıştık kızartma ve mısır patlatması yaptık yağda garip bir koku var. Daha önce böyle şeyle karşılamamıştık.

Diridiri06 Çevrimdışı

Diridiri06 

Süper Üye
7 Eki 2019
519
33
Yağın kokusu nasıl? Yılbaşından önce Yudum almıştık kızartma ve mısır patlatması yaptık yağda garip bir koku var. Daha önce böyle şeyle karşılamamıştık.
İlk başta biraz karamsardım ama kalitesiz yag da degil tavsiye ederim stok girişi olunca 2 teneke alın koku felan yok

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
İlk başta biraz karamsardım ama kalitesiz yag da degil tavsiye ederim stok girişi olunca 2 teneke alın koku felan yok
Teşekkürler, yaşadığım yerde ofisin şubesi varmış olmazsa oradan da alırım. Genelde kızartma ve hamur işlerinde ay çiçek yağı kullanıyoruz, evdekini kokudan dolayı biraz zor kullanacağız gibi.

M Çevrimdışı

mahoni

Aktif Üye
16 Eyl 2019
58
45
tarım satış kooperatifi marketlerinde 102 tl den müşteri başına 1 adet satılmaya başlandı
bazı market bakkal sahipleri bunlardan stok yapıp kendi dükkanlarında aldıkları fiyatların üzerine kar payı ekleyip satmaya çalışıyor
bu satışa izin verilmemesi lazım

Puzik Çevrimdışı

Puzik 

Süper Üye
9 Ara 2020
1,289
tarım satış kooperatifi marketlerinde 102 tl den müşteri başına 1 adet satılmaya başlandı
bazı market bakkal sahipleri bunlardan stok yapıp kendi dükkanlarında aldıkları fiyatların üzerine kar payı ekleyip satmaya çalışıyor
bu satışa izin verilmemesi lazım
3 gündür hazırlık aşamasında bizimkisi :) Şaşırmadım bakkalların böyle yaptığına. Herkes fırsatçı. Zaten devletin buna izin vermeme dirayeti olsa yağ fiyatları ve diğer ürünler bu kadar uçmazdı. Marketleri denetleyen zabıtalar gördüm YouTube’ta. Onlara sormak isterdim Enerji şirketlerinin, Doğalgaz şirketlerinin fiyatlarıyla ilgilenmeyip burada neyin showunu yapıyorlar? Tarım Kredi marketi bu marketlerden ucuz mu? Ucuzsa neden halk halen orada kuyruk yapmıyor? Bulunduğum yerde var ama çol bir kalabalığı yok,fiyat bakmaya girdim hiçbir farkı yok. Dertleri halkı o marketlere yöneltmek mi anlayamadım.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt