TLC HD

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Alacağım da,filbox gibi elimde kalmasın mert :)

valla hocam bende gözümü kapatıp aldım.İlk hafta dayıma sms gelmiş aylık şukadar lira falan fatura diye hemen aramış dsmartı sorun yok yıllık peşin ödemişsiniz sistemsel sorun olmuş demişler.Ancak benim satıcı fatura göndermedi umarım sıkıntı olmaz .Şu bir gerçek hocam nar geo lar discoveryler için bile değer.Akşama tam listeyi yazarım isterseniz .Daha kanalları dizemedim?

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
valla hocam bende gözümü kapatıp aldım.İlk hafta dayıma sms gelmiş aylık şukadar lira falan fatura diye hemen aramış dsmartı sorun yok yıllık peşin ödemişsiniz sistemsel sorun olmuş demişler.Ancak benim satıcı fatura göndermedi umarım sıkıntı olmaz .Şu bir gerçek hocam nar geo lar discoveryler için bile değer.Akşama tam listeyi yazarım isterseniz .Daha kanalları dizemedim?
Aaaa,yav bunlar ileride sorun yaşatmasınlar,şimdi iyice kurt düştü içime :) hele senin faturanda yok,satıcıdan istesene,belkide kargo torbasındadır fatura,baktınmı iyice?

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Aaaa,yav bunlar ileride sorun yaşatmasınlar,şimdi iyice kurt düştü içime :) hele senin faturanda yok,satıcıdan istesene,belkide kargo torbasındadır fatura,baktınmı iyice?

yok hocam dayım da başka satıcıdan aldı onda da yok.Zaten fiyatları yine 100 lira seviyesine çekmişler.Valla online işlemlerde taahhütname yok imzalı belge yok tek kimlik fotokopisi istiyorlar abonelik bittikten sonra modülü iade etmek gerekiyormuş.Yani bu fiyata nasıl veriyorlar bilmiyorum .

Necati_Simsek Çevrimdışı

Necati_Simsek 

Süper Üye
29 Ağu 2018
553
55
Bende üzgünüm :rolleyes: var mı bir yolu izleminin...
Ben Next 2000 HD CX cihazım ile bahsettiğiniz kanalları izliyorum. Cihazın içerisinde gömülü kendi serveri var bunun sayesinde izliyorum :)

IMG_20190127_183459_resized_20190202_114537516.jpg

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,329
64
oscam vardır mutlaka :):wink:

EK:
VOD/IPTV yi de unutmamak lazım :) şimdi baktım

Necati_Simsek Çevrimdışı

Necati_Simsek 

Süper Üye
29 Ağu 2018
553
55
ip tv falan mı hocam nasıl oluyor bu iş?
Ip TV'de zaten açık yayınlar da bunlar normal uydu yayını, bizim cihazda IKS adında gömülü server var. Bunun sayesinde açıyor. Diğer türlü hiçbir şekilde açık değiller şimdilik.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

oscam vardır mutlaka :):wink:

EK:
VOD/IPTV yi de unutmamak lazım :) şimdi baktım
Ip TV değil hocam, cihazın kendi serveri. :)

Şimdi bizim Vestel PF9090 dahili uydu alıcılı buna bir çözümünüz var mıdır? biss falan da giriliyor bildiğim kadarıyla.
Maalesef olmaz, çünkü Biss ile şifreli değiller. Tanberg Şifreleme sistemi kullanıyorlar. :)

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Ip TV'de zaten açık yayınlar da bunlar normal uydu yayını, bizim cihazda IKS adında gömülü server var. Bunun sayesinde açıyor. Diğer türlü hiçbir şekilde açık değiller şimdilik.

Ip TV değil hocam, cihazın kendi serveri. :)

Maalesef olmaz, çünkü Biss ile şifreli değiller. Tanberg Şifreleme sistemi kullanıyorlar. :)

teşekkürler hocam ucuz yollu next alsak bu serveri nereden buluruz ?ücretli mi satıyorlar tüm platformlar var mı?

Necati_Simsek Çevrimdışı

Necati_Simsek 

Süper Üye
29 Ağu 2018
553
55
teşekkürler hocam ucuz yollu next alsak bu serveri nereden buluruz ?ücretli mi satıyorlar tüm platformlar var mı?
Hocam bu serveri dışarıda veya başka yerde bulamazsınız. Server sadece Next İnternet Machina cihazlarına gömülü geliyor ve cihazı internete bağladığınız an aktif oluyor ve bir yıl süresi oluyor. Dilerseniz süresi dolduktan sonra cüzi bir ücret karşılığında tekrar uzatabiliyorsunuz.

Ben cihazın desteğini yazdım :) ,sen marka verince araştırdım dün :)
birde sorayım,sadece Tanberg sistemini mi çözüyor?
Sadece Tandberg değil, tüm çözülebilen şifreli yayınları açıyor. Cihazın kanal listesini açtığınız zaman serverin açtığı yayınlar Sarı renkte gözüküyor. :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt