TLC HD

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622
15490407161843411579669170197572.jpg

kanal listesinde hd olarak yer alsada hala DVB-S gözüküyor ayrıca arkadaşın dediği gibi görüntüde hd gibi değil?

DVB-S bandından yayın yapması HD olmayacağı anlamına gelmiyor. Sadece bitrate düşük galiba. SD yayın izlemekten iyidir yine ama karelenme biraz fazla vardı ilk izlediğimde. Şimdi baktım kalite daha iyi geldi.
Dediğim gibi, yayınlanan içerikle ilgili bir durum büyük ihtimal.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
nat geo vardı da biz mi izlemedik :):):) şifreli olmasa...

hocam n11 de 12 aylık dsmart aile spor paketi full discovery ve nat geo ilaveten birkaç film dizi haber kanalı şuan 69 liradan başlıyor
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

DVB-S bandından yayın yapması HD olmayacağı anlamına gelmiyor. Sadece bitrate düşük galiba. SD yayın izlemekten iyidir yine ama karelenme biraz fazla vardı ilk izlediğimde. Şimdi baktım kalite daha iyi geldi.
Dediğim gibi, yayınlanan içerikle ilgili bir durum büyük ihtimal.

gerçek hd s2 olmuyor mu hocam?

s bandı sıkıştırılmış paket biliyordum?

M Çevrimdışı

magrur0253

Yeni Üye
25 Ocak 2019
30
hocam n11 de 12 aylık dsmart aile spor paketi full discovery ve nat geo ilaveten birkaç film dizi haber kanalı şuan 69 liradan başlıyor

gerçek hd s2 olmuyor mu hocam?

s bandı sıkıştırılmış paket biliyordum?
Bahsettiğin dsmart aile spor paketi kendi sitesinde 32 ₺ ilk ay da ücretsiz, arasında bir fark mı var neden n11 deki 69 ₺

TKGS varsa Lifetime falan otomatik yeni frekansla geliyor, yada kanal güncellemesi yaparsanız gelir arkadaşlar, kanal şuan benim tvde var.
Ayrıca kendim sadeleştirdim HD kanallarla birlikte toplam174 adet TV+RADYO kanalı olan sdx uzantılı kanal listesi hazırladım, isteyen olursa burdan paylaşabilirim, Dmax, Tlc, Lifetime vs hepsi var, 2019 güncel frekansları yani.

Son düzenleme:
meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Bahsettiğin dsmart aile spor paketi kendi sitesinde 32 ₺ ilk ay da ücretsiz, arasında bir fark mı var neden n11 deki 69 ₺

TKGS varsa Lifetime falan otomatik yeni frekansla geliyor, yada kanal güncellemesi yaparsanız gelir arkadaşlar, kanal şuan benim tvde var.
Ayrıca kendim sadeleştirdim HD kanallarla birlikte toplam174 adet TV+RADYO kanalı olan sdx uzantılı kanal listesi hazırladım, isteyen olursa burdan paylaşabilirim, Dmax, Tlc, Lifetime vs hepsi var yani. 2019 güncel frekansları yani.

ilk dayım aldı katakuli varmı diye bende merak ettim dsmartı aradı sorun yok bayiden kampanyalı almışsınız dedi.

Demirören şuan malı krizdeymiş zaten sektöre girdiklerinden beri kar edememişler.

modeller eski hatta benim kinin üzerine dfix yapıştırması yapıştırmışlar.

dsmart online işlemlerde aylık 5 lira gözüküyor.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
ilk dayım aldı katakuli varmı diye bende merak ettim dsmartı aradı sorun yok bayiden kampanyalı almışsınız dedi.

Demirören şuan malı krizdeymiş zaten sektöre girdiklerinden beri kar edememişler.

modeller eski hatta benim kinin üzerine dfix yapıştırması yapıştırmışlar.

dsmart online işlemlerde aylık 5 lira gözüküyor.
Alacağım da,filbox gibi elimde kalmasın mert :)

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt