Titan ıptv Uydu sinyali sorunu

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,459
Teşekkür ederim gördüm hazır kanal listesini yalnız kanalları tek tek mi sileceğim toplu silinecek yer varmı

Dün yeniden yeni uydu yaptığım kanallar ilk açtığımda göstermedi sinyal zayıf dedi bu işte farklı bir şey var anlamadım
Cihazda hangi sürüm yüklü.
Çok fazla, modifikasyon yapmadıysanız fabrika ayarına dönün.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Süper , o zaman yarın (bu gün) uydu kısmından turksatları sil (uyduyu sil yap) ,cihazı kapat-aç ,tekrar uydu kısmına girip turksat ekle ve 12380 frekansını arat ,eski kanallar ve frekanslar silinip yenileri gelecektir :ok
Sildiğim zaman tüm kanallar gidecekmi tek tek kanal silmek yerine toplu silip yeniden yüklemek istiyorum ama çekiniyorum. Teşekkürler :)
Eee, ben sana yolu göstermiştim ama yapmamışsın,işlem basit ,uydu kısmından turksat uydusunu silip,yeniden tukrsat eklemek ,daha önceki mesajında yapmıştın ,öyle okudum çünkü ,neyse sana kolay gelsin :ok

R Çevrimdışı

ruzgarm

Yeni Üye
7 Şub 2018
41
Eee, ben sana yolu göstermiştim ama yapmamışsın,işlem basit ,uydu kısmından turksat uydusunu silip,yeniden tukrsat eklemek ,daha önceki mesajında yapmıştın ,öyle okudum çünkü ,neyse sana kolay gelsin :ok
Dedğiniz gibi yaptım ama kanallar geldi gösteriyor bu seferde kanallar 3170 den başlarak sıralama vs hepsi karıştı kanallar düzensiz geldi karılık oldu. Sungate Team den hazır kanal listesini eklesem hepsi üstünemi yüklenir nasıl düzenleyebilirim kanalları şimdi

tüm kanal listesini silip, kurulum bölümünden sungate team / autrol sistem / hazır kanal listesinden otomatik yükleme yapabilirsin.
Karışıklık yüzünden Tüm kanallları sildim dediğiniz gibi sungate team hazır kanal listesini yükledim bütün sorunlar ortadan kalktı kanallar sıralandı düzeldi gösteriyor hepsi teşekkürler

Bana destek veren yardımcı olan arkadaşlarıma canı gönülden teşekkür ederim sayenizde sorunuz çözmüş oldum. Sağolun :)

Son düzenleme:
Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,459
Dedğiniz gibi yaptım ama kanallar geldi gösteriyor bu seferde kanallar 3170 den başlarak sıralama vs hepsi karıştı kanallar düzensiz geldi karılık oldu. Sungate Team den hazır kanal listesini eklesem hepsi üstünemi yüklenir nasıl düzenleyebilirim kanalları şimdi

Karışıklık yüzünden Tüm kanallları sildim dediğiniz gibi sungate team hazır kanal listesini yükledim bütün sorunlar ortadan kalktı kanallar sıralandı düzeldi gösteriyor hepsi teşekkürler

Bana destek veren yardımcı olan arkadaşlarıma canı gönülden teşekkür ederim sayenizde sorunuz çözmüş oldum. Sağolun :)
Sungate hazır kanal listesi candır can
ara ara günceleme kontrol edersiniz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt