teraspy USTA MÜZİK KEYFİ MAŞALLAH

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
ustanın haberi olmadan burdan paylaştım beni fırçalamaz inşallah :sirit

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Sevgili kabus22,kontağı çalıştırdım yanına geliyorum ona göre :haha1
Bu filmi arkadaşa yollamıştım ,benim gitarist ve çocukluk arkadaşım selmana :)
biz bir ara "kupa ikilisi" olarak 2 kişi takılıyorduk,baya uzun zaman çalıp söyledik düğünlerde ,gitar onun gitarı zaten ,test için istemiştim ,çünkü görünen amfiyi kendim yaptım ,13 kanal,250w ,aslında 12 kanalı hem ses hem cihaz için,1 kanalı distirsiyonlu modüldür,özellikle gitar için yaptım :)
Bu amfiden isteyen çok oldu ,sonradan ama yapmadım,uzun uğraş istiyor,baskılı devreleri tek tek ütü+fax kağıdı ile bastım 13 adet kontrol modülü,1 adet 250w çıkış katı,1 adet hoparlör koruması,1 adet eko modülü ve birbirlerinden etkilenme olmaması için 4 adet trafo :)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Zaman makinesi icat ettirme bize bu saatten sonra abi :)
Sevgili tarık,amfiyi bir arkadaşımın yeğenine ,kabinlerimi ise selmana verdim ,arada sırada toplanıp tıngırtatırız diye ,ama virüs belası çıkınca maalesef olmadı inan,dün telde konuştuk daha :) (amfi selmana yakın bir evde,almak kolay olur ama işte )

tarikk Çevrimdışı

tarikk 

Süper Üye
6 Ocak 2018
1,631
33
Sevgili tarık,amfiyi bir arkadaşımın yeğenine ,kabinlerimi ise selmana verdim ,arada sırada toplanıp tıngırtatırız diye ,ama virüs belası çıkınca maalesef olmadı inan,dün telde konuştuk daha :) (amfi selmana yakın bir evde,almak kolay olur ama işte )
Şu illet geçince forumcak canlı şahit olalım o zaman abi ?

TKartaL Çevrimdışı

TKartaL 

Süper Üye
5 Şub 2018
2,481
44
Aslında forumda Ara sıra çalınsa dinleriz. Boşver gündüze geceye şarkı bırakı... Emmiden dinlerdik daha güzel olurdu... ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri