Teraspy & By_Trol Cevaplıyor

B Çevrimdışı

Baron

Yeni Üye
16 Mar 2020
20
32
Eve tek kablo mu giriyor ,yani farklı şekilde gelen kabloyu deneme fırsatın olabilir mi acaba,mesela harici uydu alıcısı gibi :alala
birde şunu sorsam mesela telefonumda youtubeyi açıyorum aynı videoyu tv deki youtubeden açıyorum karşılaştırıyorum tv'de arka plandaki renkler telefondaki gibi canlı ve gerçekçi değil sanki
Birkaç yerden derken,eve girişten bahsediyorsun sanırım,o zaman diğer kablodan deneyebilirsin tvyi ,o kabloda da yaparsa o zaman servis istersin vestelden :ok
çok teşekkür ederimm deneyeceģim..

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,338
64
bir kaç yerde anten girişi var. zaten tv me gelen anten kablosunu asıl yerden ek yaparak çektiler merkezi uydu var
Hatta diğer kabloda da aynı sıkıntı yaparsa servise :
"12245 Düşey frekanstan yayın gelmiyor ,bazen gelen yayın kırılıyor" dersin :ok
Telefon yansıtma konusunu hiç yapmadım inan ,oğlum uğraşmıştı bir ara,ne yaptı bilmiyorum ,kullanmadığım bir uygulama maalesef :)

B Çevrimdışı

Baron

Yeni Üye
16 Mar 2020
20
32
Hatta diğer kabloda da aynı sıkıntı yaparsa servise :
"12245 Düşey frekanstan yayın gelmiyor ,bazen gelen yayın kırılıyor" dersin :ok
Telefon yansıtma konusunu hiç yapmadım inan ,oğlum uğraşmıştı bir ara,ne yaptı bilmiyorum ,kullanmadığım bir uygulama maalesef :)
Vestel Pixellence için İdeal Görüntü Ayarları öneriniz varmı bir türlu ideali bulamadım sanki .

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Merhaba arkadaşlar biraz takıntılı bir insanım basit şeyleri çok kendime dert ediyorum çok önemli değil gibi ama çözülmese bile şu yazacağım sorunun nedenini öğrenmek istiyorum bilen varsa. Öncelikle donanım ve yazılım bilgisi vereyim ;
Tv: Vestel 65 ub 9100
Anakart: mb120
Yazılım: Full yazılım (2.36) üstüne 2.45.29.1
Sorun :Kumandadan info tuşuna iki kez basınca önceden geniş bir bilgilendirme çıkardı, şimdi hani Windows resim yükleyemediğinde küçük bir logo çıkar ya ekranda iki tane ondan çıkıyor ve smart menüde akıllı tavsiye içinde herhangi bir veri gelmiyor, bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. ?

IMG_20200425_141327a69c2a26bbc09d64.jpg

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,338
64
Merhaba arkadaşlar biraz takıntılı bir insanım basit şeyleri çok kendime dert ediyorum çok önemli değil gibi ama çözülmese bile şu yazacağım sorunun nedenini öğrenmek istiyorum bilen varsa. Öncelikle donanım ve yazılım bilgisi vereyim ;
Tv: Vestel 65 ub 9100
Anakart: mb120
Yazılım: Full yazılım (2.36) üstüne 2.45.29.1
Sorun :Kumandadan info tuşuna iki kez basınca önceden geniş bir bilgilendirme çıkardı, şimdi hani Windows resim yükleyemediğinde küçük bir logo çıkar ya ekranda iki tane ondan çıkıyor ve smart menüde akıllı tavsiye içinde herhangi bir veri gelmiyor, bu konuda yardımcı olursanız sevinirim. ?

IMG_20200425_141327a69c2a26bbc09d64.jpg
Ne zaman oldu bu ,ilginç ,sanki tarayıcı açıldı da web içinde foto yok gibi çıkmış :)
Kanalları yedekleyip tvye reset atmayı denedinmi acaba sevgili Aragorn :alala

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Ne zaman oldu bu ,ilginç ,sanki tarayıcı açıldı da web içinde foto yok gibi çıkmış :)
Kanalları yedekleyip tvye reset atmayı denedinmi acaba sevgili Aragorn :alala
Merhaba hocam ben birkaç gündür fark ettim bunu, info tuşuna üst üste iki kez basınca böyle oluyor ekranda, full yazılım var elimde başka bir sıkıntı için sağolsun fikoloji hocam yollamıştı, birkaç kez full yazılım yükledim elimde 5 yazılım versiyonu var hepsinde denedim, hepsinde çıkıyor bu durum, misal şu an 2.45.12.1 yükledim onda da var, haricinde başka sorun yok.

teraspy Çevrimiçi

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,338
64
Merhaba hocam ben birkaç gündür fark ettim bunu, info tuşuna üst üste iki kez basınca böyle oluyor ekranda, full yazılım var elimde başka bir sıkıntı için sağolsun fikoloji hocam yollamıştı, birkaç kez full yazılım yükledim elimde 5 yazılım versiyonu var hepsinde denedim, hepsinde çıkıyor bu durum, misal şu an 2.45.12.1 yükledim onda da var, haricinde başka sorun yok.
Tüm yazılımlarda böyle mi yapıyor ,peki hbbtv kapalı mı acaba ,gerçi alakası yoktur ama ,birde sorayım ,acaba modlama yapıldımı tvde?

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Tüm yazılımlarda böyle mi yapıyor ,peki hbbtv kapalı mı acaba ,gerçi alakası yoktur ama ,birde sorayım ,acaba modlama yapıldımı tvde?
Tüm yazılımlarda yapıyor 2.36,2.40,2.43,2.45.12,2.45.27 ve son yazılım 2.45.29.1 mevcut elimde hepsinde var aynı hata, hbb TV açık, modlama işine hiç girmedim hocam.

Geri
Üst Alt