Teraspy & By_Trol Cevaplıyor

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
teşekkür ederim üstad
servis panel maliyetini 2500 tl olarak belirledi
tv nin güncel fiyatı 4400 tl neredeyse yarı yarıya
arafta kaldım
özellik açısından çok beğendiğim keyifle kullandığım bi cihaz idi
en azından 6 aylığına
daha alt segment cihaz almak istemediğim için panel değişimi mi yeni tv mi ikileminde kaldım ?
fiyata göre panel değişiminiz sizin için daha iyi olacaktır.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Bunu sormak lazım F fikoloji , TEKNOwest TEKNOWEST ve By_Trol By_Trol dostlar bilirler ,bu model tvde epg böyle mi acaba (merak ettiğim için bunu yazdım ,sana inanmadığımdan değil :) )
Çünkü biz tvde böyle epg için modlama yapıyoruz profilde ,hani acaba bunun da etkisi varmıdır acaba.
abi benimde aklıma hbb tv geldi ama ne bilim pek ilgi duymadığım bu güne kadar kumandada basmadığım bir tuştur :)

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
abi benimde aklıma hbb tv geldi ama ne bilim pek ilgi duymadığım bu güne kadar kumandada basmadığım bir tuştur :)
Kullanmak konusunda zaten mutabıkız, pc'den kalma alışkanlık bu tip buglar görünce bulana kadar aramak istiyor insan, bu arada teraspy teraspy hocam, zamanlayıcı smart içinden 2 tuşuna basıp program rehberi seçilince çalışıyor ama kumandadan epg tuşuna basınca zamanlayıcı çalışmıyor.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Kullanmak konusunda zaten mutabıkız, pc'den kalma alışkanlık bu tip buglar görünce bulana kadar aramak istiyor insan, bu arada teraspy teraspy hocam, zamanlayıcı smart içinden 2 tuşuna basıp program rehberi seçilince çalışıyor ama kumandadan epg tuşuna basınca zamanlayıcı çalışmıyor.
Şimdi bizim tv ye baktım sevgili Aragorn ,smart içinden ama bizde yok ,göremedim,benim kafam epg ye takıldı işin aslı ,fikonun cevabı yetmedi benim için :kiskis

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Şimdi bizim tv ye baktım sevgili Aragorn ,smart içinden ama bizde yok ,göremedim,benim kafam epg ye takıldı işin aslı ,fikonun cevabı yetmedi benim için :kiskis
Smart içinde kumandadan 2 tuşuna basınca sağ üstten bir menü açılıyor oradan giriliyor program rehberine.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Smart içinde kumandadan 2 tuşuna basınca sağ üstten bir menü açılıyor oradan giriliyor program rehberine.
Bizde ayarlar menüsü var 2 nolu tuşta maalesef ,bence erişim problemi var ,bu kesin gibi ,sanki bazı linklere erişemiyor smart uygulması ,veya yenileme çalışması yapılıyor da olabilir,evdeki 2 tvden de girilmiyor mesela akıllı tavsiye'ye.Farklı uygulamalarda da sıkıntı olabilir göremediğimiz.Portallar tv kartına göre farklı ama bazı linkler ortak kullanılıyor.Kurcalamam lazım :)

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
46
Bizde ayarlar menüsü var 2 nolu tuşta maalesef ,bence erişim problemi var ,bu kesin gibi ,sanki bazı linklere erişemiyor smart uygulması ,veya yenileme çalışması yapılıyor da olabilir,evdeki 2 tvden de girilmiyor mesela akıllı tavsiye'ye.Farklı uygulamalarda da sıkıntı olabilir göremediğimiz.Portallar tv kartına göre farklı ama bazı linkler ortak kullanılıyor.Kurcalamam lazım :)
Vestelin anlaşması mı bitti acaba başka bir şey gelmiyor aklıma, Google dns bile denedim valla

S Çevrimdışı

snl99 

Aktif Üye
19 Şub 2020
136
40
20200218_1740055cfa8120e176d655.jpg

47lb670 tv nin ekran değişimi için makul bir fiyata güvenilir bir yer var mı?

Geri
Üst Alt