Teraspy & By_Trol Cevaplıyor

mehmet toprak Çevrimdışı

mehmet toprak 

Aktif Üye
22 Eki 2018
192
46
Adem Helvacı Ado regal 7020 tv kapattığım zaman standby ışığı en az 10 kere yanıp sönüyor. nedir anlamadım. nedendir acep.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

F fikoloji

Son düzenleme:
TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49
Menü ayarlar daha fazla nın içinde hbb TV cec. Sanal uzaktan kumanda etkin se pasif duruma alıp deneyin

mehmet toprak Çevrimdışı

mehmet toprak 

Aktif Üye
22 Eki 2018
192
46
Yazılım güncellemesi yapmışmıydınız
servis 2 gün önce kurarken son yazılımı yüklüyorum dedi

15423915590061863307861.jpg

15423915590061863307861.jpg

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49
Hbb TV binevi teletex gibi düşünün teletex sinyali ile bir cihaz ı kapatabilir hatta epromu silebilir. Suan tlfdan yazıyorum servis menü foto ve seri paylaşırsanız versiyon kontrol ü sağlıyalım gerekirse full yada core veririz denersiniz

R Çevrimdışı

reference

Yeni Üye
23 Kas 2017
35
Merhaba,
Seg 55scu9600 tv kullanıyorum

Kulaklık çıkışına kulaklık bağladığımda tv nin sesi kesilmiyor, kulaklık ve tvden ses geliyor, cihazım onarım sırasında vestel tv bırakılmıştı, o cihaza kulaklık bağlandığında ekranda kulaklık işareti çıkıyor, ses sadece kulaklıktan geliyor ve kumandadan kontrol edilebiliyordu, bu sebepten soundbar bağlantısını yapamıyorum, amacım tvnin kumandası ile sesi kontrol edebilmek, servise sorduğumda bazı modellerde bu şekilde cevap aldım, sizlerin önerisi ne olabilir.? teşekkürler.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba,
Seg 55scu9600 tv kullanıyorum

Kulaklık çıkışına kulaklık bağladığımda tv nin sesi kesilmiyor, kulaklık ve tvden ses geliyor, cihazım onarım sırasında vestel tv bırakılmıştı, o cihaza kulaklık bağlandığında ekranda kulaklık işareti çıkıyor, ses sadece kulaklıktan geliyor ve kumandadan kontrol edilebiliyordu, bu sebepten soundbar bağlantısını yapamıyorum, amacım tvnin kumandası ile sesi kontrol edebilmek, servise sorduğumda bazı modellerde bu şekilde cevap aldım, sizlerin önerisi ne olabilir.? teşekkürler.
Servisiniz den başka kimse bu konuda yardımcı olabileceğini sanmıyorum. Biraz daha rica etmeniz ve konsiye televizyonda öyle bir sorun olmadığı ni belirtiniz.

Şuan mobilden yazıyor um F fikoloji müsaitse kontrol sağlıyacaktır biraz sabır upload biraz zaman alıyor
Şu an güncel sürüm yüklü en kötü ihtimalle yarın full+çekirdek baştan yükleriz yarın herşeyi anlatırız mehmet toprak mehmet toprak

Geri
Üst Alt