Teraspy & By_Trol Cevaplıyor

H Çevrimdışı

hanturk06

Yeni Üye
4 Şub 2018
30
Adem Helvacı Ado Adem hocam bu tv ile ilgili görüşün nedir acaba akbank 1000 tl indirim kodu veriyor 3800 e geliyor alinir mi ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Bugün foruma ulaşamadım, malesef kargoya vermişler. Yarın servis gelecekmiş nasıl yapayım ne tavsiye edersiniz?

O halde;

1- 3 Yıl garantisi olduğuna dair mutlaka belge alın
2- MUTLAKA ama MUTLAKA panel testi yaparak teslim alın. Servisi göndermeden mutlaka tsti yapın ve ölü piksel kontrolünü iyi sağlayın. Işık sızması ve beyaz ekranda bulutlanmayı kontrol edin.

:ok

S Çevrimdışı

~Sosyolog~

Aktif Üye
20 Şub 2018
86
İyi günler Adem Helvacı Ado Hocam, bugün vestel müşteri hizmetleri aradı, ürünün sıfırını göndereceklerini fakat 49 ud 9300 serisi olduğunu söylediler bende tamam dedim onay verdim, telefonu kapattıktan sonra aklıma 49 ud 9650 serisi geldi geri aklıma yeniden aradım Vmh lerini, bana gelecek ürünün iptalini onun yerine 49 ud 9650 serisini göndermelerini farkının neyse vereceğini söyledim, aradan bir saat sonra vmhleri yeniden aradı ürünün stoklarda olmadığını söylediler, bende resmi sitenizde olduğunu söyledim, yine aynı şekilde olmadıgını söylediler,(stoklara ne zaman gireceğini söylediğimde belki 7-15 günde belki 5 ay içinde dedi, ben beklerim dedim sonra belli deil dedi)bende o zaman 9400 serisini istedim, onlarda tek başına karar veremeyeceğini gerekli kişilerde görüşüp yeniden arayacaklarını söylediler, aradan 15-20 dakika sonra ürünün kargoya verildiğini yapacakları birşeyin olmadığını söylediler, Anlayacağınız başlarından attılar beni Ado Hocam ( Duygu hanım hariç, diğer müşteri hizmetlerine puanım 10 onlara çok teşekkür ederim lakin Duygu Hanımın yaptığı zoruma gitti kırıldım Ado Hocam)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
İyi günler Adem Helvacı Ado Hocam, bugün vestel müşteri hizmetleri aradı, ürünün sıfırını göndereceklerini fakat 49 ud 9300 serisi olduğunu söylediler bende tamam dedim onay verdim, telefonu kapattıktan sonra aklıma 49 ud 9650 serisi geldi geri aklıma yeniden aradım Vmh lerini, bana gelecek ürünün iptalini onun yerine 49 ud 9650 serisini göndermelerini farkının neyse vereceğini söyledim, aradan bir saat sonra vmhleri yeniden aradı ürünün stoklarda olmadığını söylediler, bende resmi sitenizde olduğunu söyledim, yine aynı şekilde olmadıgını söylediler,(stoklara ne zaman gireceğini söylediğimde belki 7-15 günde belki 5 ay içinde dedi, ben beklerim dedim sonra belli deil dedi)bende o zaman 9400 serisini istedim, onlarda tek başına karar veremeyeceğini gerekli kişilerde görüşüp yeniden arayacaklarını söylediler, aradan 15-20 dakika sonra ürünün kargoya verildiğini yapacakları birşeyin olmadığını söylediler, Anlayacağınız başlarından attılar beni Ado Hocam ( Duygu hanım hariç, diğer müşteri hizmetlerine puanım 10 onlara çok teşekkür ederim lakin Duygu Hanımın yaptığı zoruma gitti kırıldım Ado Hocam)
Anladığım kadarıyla sizden ilk onayı aldığında SAP- CRM girişini yapmış, o esnada iş emri sisteme akmış ve sizin görüşme sürecinizde akış ilerlemiş ve geri dönememiş. Yani açıkçası gerçekten ihmalleri var ise ve bunu örtbas etmeye çalıştıklarını anlarsam ciddi veryansın ederim zaten lakin sanki bunda artniyetli bir yaklaşım yok gibi azizim :alala

S Çevrimdışı

~Sosyolog~

Aktif Üye
20 Şub 2018
86
Yoldan yazıyorum gecikme o yüzden :ok
Önemli değil Hocam, bana vakit ayırıp yazdığınız için size sonsuz şükranlarımı iletiyorum, Hocam ürün değişimi için Duygu Hanım 17:18 aradılar yeni ürünün geleceğini söyledikten sonra kapattı. Sonra Duygu Hanımın aradığı numarayı aradım dahili numara istedi bilmediğim için kapadım. Vmh aradım 17:23 te Gizem Hanımla görüştüm gerekli işlemleri hemen yaptı.Duygu Hanım 18:35 te yeniden aradı, istediğim 49 ud 9650 modelin fabrikada olmadığını söyledi ama bana pek inandırıcı gelmedi lakin tamam dedim, o zaman 9400 serisini istedim, Duygu Hanım ise aynı özellikte olduğunu hiç fark olmadığını söyledi, fark yok ise dedim 9400 serisini gönderin o zaman dedim, bu arada sürekli ısrar ediyor ben ise geri adım atmıyorum, en son tek başına karar veremediğini gerekli kişiler ile görüşüp yeniden arayacaklarını söylediler tamam dedim. 18:41 Duygu Hanım yeniden aradı ürünün kargoya verildiğini söyledi yapacak birşeyin olmadığını söyledi?

S Çevrimdışı

~Sosyolog~

Aktif Üye
20 Şub 2018
86
Yenileyerek söylüyorum Duygu Hanım hariç, Vestel Müşteri hizmetlerinin samimi ve içten konuşmalarından dolayı çok teşekkür ediyorum gerçekten baya ilgilidiler :ok

M Çevrimdışı

musaddkc

Yeni Üye
3 Tem 2018
3
38
Arkadaşlar Merhaba;

Bu konuyu açma gereği duydum zira son zamanlarda gerek benim yoğunluğumdan ve gerekse forumuzun maşallah yoğunluğundan dolayı bazı soruları kaçırdığımı fark ettim.

Sonrasında fark edip bazı kardeşlerimize geç de olsa cevap döndüğümde ise ''Abi bir kusur işledim de ondan yazmıyorsun sandım''' gibi cümleler duydum ve üzüldüm, bu nedenle hem sizleri üzmemek hem de normal konularda kaçırdığım sorular olursa buradan görebilmek adına bu konuyu açtım ve yularıya tutturacağım.

Sizlerden ÖNEMLİ ricam ise şu dur.

Lütfen ve yine lütfen forumdaki normal akışa devam edelim, yani olması gereken soruları olması gereken başlıklar altına yazalım ve ben yine oradan cevaplayayım, Ancak ola ki bir soruyu kaçırdıysam veya yoğunluk nedeniyle atladıysam o zaman bu konuya yazınız. Bunun için de sizlerle ortak bir süre belirleyebiliriz, Mesela 24 saat boyunca cevap vermemişsem veya 2 gün boyunca cevap vermemişsem buraya yazmak gibi.

Bunlar dışında @sahin50 Kardeşimizin durumunda olduğu gibi VESTEL den arayıp bir teklifte bulundular ve acil cevap dönmeniz gereken durumlar var ve bana bir türlü ulaşamadıysanız yine bu konuyu da kullanabilirsiniz.

Bu güne kadarki gecikmelerimden ötürü hepinizden özür diler, bundan sonraki süreçte daha hızlı ilerleyebilmek adına desteğinizi rica ederim.

Sevgi Saygı Selam ile :ok

abi merhabalar
2100tl

1850tl

1820tl

abi bunlardan hangisini tavsiye edersin. yada 1500-1900 arası lg-samsun-phılıps markalarından 80 ekran ve ustu tavsıye edebılecegın hangı model var. teşekkürler.

U Çevrimdışı

UzunEsmer

Aktif Üye
3 Tem 2018
115
44
Telefunken 48tf6020 tv kullanıyorum kablo ile internete bağlı. Çok memnunuz fakat bazen adsl gidip gelince televizyonu fişten çekip açarak bağlanmasını sağlayabiliyorum. Kapatıp açınca kumandadan sorun oluyor diye. Ama fiş bağlantısını kesip takınca açılışta TELEFUNKEN yazısını görüyorum ve internete bağlanıyor. Ama kumandadan kapatıp açınca şak diye açılıyor Telefunken yazısı çıkmıyor. Ben istiyorum ki kumandadan kapattığımızda tam kapansın ve Telefunken yazısını da açılışta göreyim. Bunun bir ayarı var mıdır teşekkürler şimdiden Hocam

Geri
Üst Alt