Teraspy & By_Trol Cevaplıyor

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,605
Tv ye baştan full kurulum ardından stabil olan güncellemeyi yaptıktan sonra bu dosyaları çektim.
Sizin tv den aldığınız profil dosyasında sizle alakası olmayan eksikler var. Bir yerde farklı bir ayar seçtim dosyayı tekrar yükleyip deneyin gerekirse yükleme sonrası tv ilk kuruluma dönderin.

Profil-resim.jpg

frkn4knc Çevrimdışı

frkn4knc

Aktif Üye
29 Ocak 2020
96
merhaba By_Trol By_Trol bin uzantılı dosyaları nasıl açabilirim, tv ye full yazılım atamıyorum kabul etmiyor tv soltware upragade error hatası veriyor.

X Çevrimdışı

xargrax

Yeni Üye
7 Ağu 2020
14
37
Sizin tv den aldığınız profil dosyasında sizle alakası olmayan eksikler var. Bir yerde farklı bir ayar seçtim dosyayı tekrar yükleyip deneyin gerekirse yükleme sonrası tv ilk kuruluma dönderin.
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Profil-resim.jpg
Verdiğiniz dosyayı yükledim. tv'ye ilk kurulumda yaptım ama maalesef olmadı :(

frkn4knc Çevrimdışı

frkn4knc

Aktif Üye
29 Ocak 2020
96
Valla ben işin çözülsün başka şey istemem ama elimden bişey gelmiyor. İşin kötü tarafı mb180 de profil alınmıyor arkadaşın TV sinden profil çekmeye çalıştım olmadı, olsa onu sana verecegim çözülecek onu da denedim yani
hayırlısı olsun elbet çözülür ileride, emeklerin için saol hocam. bu yazılım olayıda canımı sıktı tv cıkartıyon vestel efendi yazılımın çalışmıyor çok acayip

Son düzenleme:
F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
hayırlısı olsun elbet çözülür ileride, emeklerin için saol hocam. bu yazılım olayıda canımı sıktı tv cıkartıyon vestel efendi yazılımın çalışmıyor çok acayip
Aslında dedim ya çalışıyor dur. Muhakak tekx dosyasına bı imla hatası var. Bunu da servisin yüklemeye calisirken hata alıp fabrikaya iletmesi onlarında yazılımı incelemesi gerekir.

frkn4knc Çevrimdışı

frkn4knc

Aktif Üye
29 Ocak 2020
96
Aslında dedim ya çalışıyor dur. Muhakak tekx dosyasına bı imla hatası var. Bunu da servisin yüklemeye calisirken hata alıp fabrikaya iletmesi onlarında yazılımı incelemesi gerekir.
hocam bu yazılım dosyaları bin uzantılı ama şifreli her türlü yöntemi denedim ama açamadım iso ya çevirdim dvd ye yazdım içi boş gözüküyor ama dolu dvd şifreli dosya korumalı + vestele yazdım hocam txt dosyasında ki komut kodları yanlış yazılımı devreye sokmuyor diye

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,605
Full yazılım rica ediyorum teşekkürler TEKNOwest TEKNOwest F fikoloji

IMG_20220718_073654.jpg

Merhaba Vestel 55Q9900 Tv'nin Orjinal ses yazılım sound doyasına ihtiyacım var full yazılım ile halledecektim sorunu ama yazılım ile kuramadım tv ye Soltware upragade error hatası veriyor, Seri No: 8800851200074 F fikoloji TEKNOwest TEKNOwest By_Trol By_Trol Adem Helvacı Adem Helvacı
Linkteki full yazılımı deneyin.
Tv nin donanımı orijinal ise yazılımı yükleyin.
Sorumluluk tamamen sizdedir.

Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb portuna takın.
Uzaktan kumanda üzerindeki OK tuşuna basılı tutun.
Tv nin fişini prize takın.
Öndeki led hızlı hızlı yanıp sönmeye başlayınca OK tuşunu bırakın.
2-3 Dakika içerisinde yazılım yüklenecektir.

frkn4knc Çevrimdışı

frkn4knc

Aktif Üye
29 Ocak 2020
96
Linkteki full yazılımı deneyin.
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***

Tv nin donanımı orijinal ise yazılımı yükleyin.
Sorumluluk tamamen sizdedir.

Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb portuna takın.
Uzaktan kumanda üzerindeki OK tuşuna basılı tutun.
Tv nin fişini prize takın.
Öndeki led hızlı hızlı yanıp sönmeye başlayınca OK tuşunu bırakın.
2-3 Dakika içerisinde yazılım yüklenecektir.
Çok teşekkür ederim hocam ellerine sağlık oldu bu sefer 🙂

Geri
Üst Alt