Teraspy & By_Trol Cevaplıyor

M Çevrimdışı

mehmet303

Yeni Üye
4 Şub 2021
30
43
vwst.jpg

önceden mb 130 anakart vardı arza yapınca mb 230 anakart takıldı ama tv kullanılmıyor çok donuyor kurtarma yazılı attım ama faydası olmadı mb 230 vestel ana kök yazılım gerekli acaba cihazın içindeki anakart kodumu gerekli tv yi sökmemmi gerekli tvnin arkasındaki bilgiler yeterli olurmu teşekkür ederim
tv yi actım mb 230 ekran kartının seri numarısını fotoğraf şeklide atacağım hocam yardımcı olursanız sevinirim kök yazılım gerekli teşekkürler

photo_2022-07-31_00-03-29.jpg

IMG_20220629_183010841f99bcf7dcdb7d.jpg

Son düzenleme:
By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,623
tv yi actım mb 230 ekran kartının seri numarısını fotoğraf şeklide atacağım hocam yardımcı olursanız sevinirim kök yazılım gerekli teşekkürler

photo_2022-07-31_00-03-29.jpg

IMG_20220629_183010841f99bcf7dcdb7d.jpg
MB230 Ana karta ait tv nin arka kapak etiket resmi olsaydı daha net bilgi olurdu.
SORUMLULUK SİZE AİT

Yazılım.
Yazılımı zipten çıkartın.
Fat32 Formatında biçimlendirilmiş boş bir flash bellek içerisine kopyalayın.
Flash belleği tv nin usb portuna takın.
Uzaktan kumanda üzerindeki OK tuşuna basılı tutun.
Tv nin fişini prize takın.
Öndeki led hızlı hızlı yanıp sönmeye başlayınca OK tuşunu bırakın.
2-3 Dakika içerisinde yazılım yüklenecektir.

M Çevrimdışı

mehmet303

Yeni Üye
4 Şub 2021
30
43
programın içinde 2 tane dosya çıktı zıp dosyasından çıkardım usb taktım ok tuşuna bastım ama programı kabul etmedi

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Merhaba Vestel 55Q9900 Tv'nin Orjinal ses yazılım sound doyasına ihtiyacım var full yazılım ile halledecektim sorunu ama yazılım ile kuramadım tv ye Soltware upragade error hatası veriyor, Seri No: 8800851200074 F fikoloji TEKNOwest TEKNOwest By_Trol By_Trol Adem Helvacı Adem Helvacı
Bende mevcut değil. Full yazılımda edit te yaptım ama olmadı gerçi Vestel tarafından verilen de de olmadı cihaz bende olmadığı için ilerlemiyorum da. Yazılım dosyası da büyük olduğu için tekrar tekrar edit yapıp yüklemek saatlerimi alıyor.

frkn4knc Çevrimdışı

frkn4knc

Aktif Üye
29 Ocak 2020
96
Bende mevcut değil. Full yazılımda edit te yaptım ama olmadı gerçi Vestel tarafından verilen de de olmadı cihaz bende olmadığı için ilerlemiyorum da. Yazılım dosyası da büyük olduğu için tekrar tekrar edit yapıp yüklemek saatlerimi alıyor.
bin uzantılı dosyalari acabilsem hocam hallederim de şifreli dosyalar uğraştım açamadım

X Çevrimdışı

xargrax

Yeni Üye
7 Ağu 2020
14
37
*** Gizli metin: alıntı yapılamaz. ***
Merhaba. Bu verdiğiniz yazılımı tv ye yükledim. Sorun şu ki wireless display menüde görünmüyor. Daha öncesinde kullandığım bir özellikteki. Yani tv de bu özelliğin var olduğunu biliyorum. Forumdaki modlama programları ile swprofile dosyasından bu özelliği aktif edip tv ye tekrar yükledim, Ancak wireless display aktif edemedim. Nasıl tekrar aktif edebilirim?

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,623
Merhaba. Bu verdiğiniz yazılımı tv ye yükledim. Sorun şu ki wireless display menüde görünmüyor. Daha öncesinde kullandığım bir özellikteki. Yani tv de bu özelliğin var olduğunu biliyorum. Forumdaki modlama programları ile swprofile dosyasından bu özelliği aktif edip tv ye tekrar yükledim, Ancak wireless display aktif edemedim. Nasıl tekrar aktif edebilirim?
Tv nin dahili wifi si çalışmıyorsa (yoksa) wireless display menüsünü göremezsiniz. Dahili wifi kablosunu sök tak yapıp tekrar deneyiniz.

Geri
Üst Alt