Teraspy & By_Trol Cevaplıyor

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
selamun aleykum 3 gun once toshiba 49l2863dat tv aldim paneli sormustum ama bugun 2 kere boyle siyah ekran oldu goruntu gitti geri geldi bu bir sorun mu acaba? sorunsa nadir oldugu icin de yakalayamiyorum ne yapmami onerirsiniz? bir de bu olduktan sonra tv ne kumandadan ne de tv arkasindaki tustan kapanmiyor
Servisten destek alın yada güncel yazılım çıkmışsa onu yükleyip deneyin. Yazılım için kumandadan home tuşuna basın ve rakamla 4725 yapın çıkan ekran resmini paylaşınız

D Çevrimdışı

dalaman

Yeni Üye
4 May 2019
15
34
Servisten destek alın yada güncel yazılım çıkmışsa onu yükleyip deneyin. Yazılım için kumandadan home tuşuna basın ve rakamla 4725 yapın çıkan ekran resmini paylaşınız
yazilima baktim gunc[HIDE[/THANKS]
yazilim arattigimda guncel yazilim bulunamadi diyor.

IMG_20190503_194047.jpg

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
yazılımını deneyniz,
ayrıca bunu kendi yayınında mı yoksa hdmi de fln mı yapıyor ?

D Çevrimdışı

dalaman

Yeni Üye
4 May 2019
15
34
yazılımını deneyniz,
ayrıca bunu kendi yayınında mı yoksa hdmi de fln mı yapıyor ?
kablo tv hdmi ile bagli hdmi kablosunu degistirdim prizi degistirdim bugun tekrar yapti.. ama kablo tv yi kullandigin onceki tvde(seg led tv) hic boyle bisey olmuyordu..

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
kablo tv hdmi ile bagli hdmi kablosunu degistirdim prizi degistirdim bugun tekrar yapti.. ama kablo tv yi kullandigin onceki tvde(seg led tv) hic boyle bisey olmuyordu..
şimdi tvden tv ye farklar olabilir. önce yazılımı güncelleyin, ayarlar ekran ayarları hdmi geliştiriciyi açınız, sorun düzelmese servisten destek alın.

D Çevrimdışı

dalaman

Yeni Üye
4 May 2019
15
34
hayır orjinal yazılımdır.
abi bi de yazmayi unuttum da simdi tekrar olunca hatirladim ayni zamanda hergun yine 2 kere falan kumandadan ve tvnin arkasindaki tustan tvyi kapatamiyorum. fisi cekmem gerekiyor anca sonra duzeliyor. diagnistic i acinca da kirmizi tus islemiyor ayni zamanda denedigimde bu sorunla ikisi arasinda bir iliski var midir?

Geri
Üst Alt