Televizyondan caps almak

H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
Yararlı oldu. Ama, merak ettiğim noktalar var... Mesela, çekilen resimlerin yarısı karanlık mı çıkıyor? Ve birde, bu işlemi(4725 tuşlarına bas)yaptıktan sonra, TV'nin eski haline dönmesi için, TV'nin fişini mi çekeceğiz? Teşekkürler.

Menü + 4725 + diagnostic'ten "screen capture" özelliğini tekrar geri kapatıp normal olarak çıkabilirsiniz.. Resimler sanırım BMP formatında olduğu için bu siteye upload yaparken yarısı karanlık çıkıyordu, ( Xiaomi Yusuf3227 nickli arkadaşınki gibi..) ancak JPEG (Jpg) convert edince normal upload oldu.. onu demek istemiştim..

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

toydosakni

Aktif Üye
11 Kas 2018
464
Son düzenleme:
H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
Ooooo,sevgili H hkn40 ,sakın 9x modellerde de alıyorum caps deme ?

yok hocam neredeee :) bu kartların sınırlı yazılıma sahip olduğunu zaten siz hep söylersiniz.. ben MB140 da denemiştim.. yine de opsiyon zenginliği MB9x lerde fazla diyebilirim.. değişmem yani.. çünkü benim ihtiyaçlarımı fazlasıyla karşılıyor.. tıkı yok.. tam stabil..

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
yok hocam neredeee :) bu kartların sınırlı yazılıma sahip olduğunu zaten siz hep söylersiniz.. ben MB140 da denemiştim.. yine de opsiyon zenginliği MB9x lerde fazla diyebilirim.. değişmem yani.. çünkü benim ihtiyaçlarımı fazlasıyla karşılıyor.. tıkı yok.. tam stabil..
Valla bir an coştum,hemen kabloyu takıp uzattım,hanım dizisini izliyordu,"elleme şimdi,bitsin"dedi ,5 metre usb uzatma aldım,artık tvnin yanına git-gel yapmıyorum,hemen yanımda ucu,tabii bazen hanım tam dalıyor diziye,telnetten reboot diyorum,pat tv resete gidiyor ?
Altını çizdiğim tüm yazdıklarına katılıyorum,banamısın demedi tv,haklısın.

H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
Valla bir an coştum,hemen kabloyu takıp uzattım,hanım dizisini izliyordu,"elleme şimdi,bitsin"dedi ,5 metre usb uzatma aldım,artık tvnin yanına git-gel yapmıyorum,hemen yanımda ucu,tabii bazen hanım tam dalıyor diziye,telnetten reboot diyorum,pat tv resete gidiyor ?
Altını çizdiğim tüm yazdıklarına katılıyorum,banamısın demedi tv,haklısın.

hocam dünyada kusursuz ne var ki..?.. kusuru resetlemek olsun arada sırada.. hiç önemi yok valla.. ben elimdekilerle yetinmeyi bilirim.. no problema ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt