H Çevrimdışı

hancı68

Aktif Üye
6 Şub 2021
62
48
Samsung40t530 Samsung40n5000
Arkadaşlar iki televizyon arasında smart hariç fark varmı görüntü kalitesi paneli anakartı smart dan başka fark yoksa 40n5000 olanı alacağım boşyere kullanmayacagım smart için fazla para vermek istemiyorum

V Çevrimdışı

VeliBaba42

Yeni Üye
12 May 2021
2
33
Merhaba arkadaşlar foruma yeni katıldım başka bir yere başlık açmıştım adminler sağolsunlar buraya yönlendirdiler, 3.500 - 4.000 lira bandında 55" televizyon almam lazım iş yeri için kameralara bakılacak günlük haber programları yeri geldi mi toplantılarda görseller vs. göstermek amacı ile kullanılacak. Bu fiyat bandında Quax-Telenova-Woon-Awox-Dijitsu-Sunny-Nordmende-Onvo-Axen-Hi Level-Regal-Morio gibi markalar var. Sunny forumda pek tavsiye edilmiyor, Hi Level'in Vestel üretimi olanını al demiş çoğu kişi ama onu nasıl bulacağız ? Quax kullanan yok, Telenova yavaş vs. vs. Araştırdıkça kafa karışıyor en son pes ettim araştırmayı bıraktım buraya sorayım dedim. 3.500 - 4.000 lira bandında 55" hangi televizyon alınmalı ?

M Çevrimdışı

Merdo32

Yeni Üye
5 Nis 2021
8
43
Merhaba
65pus8505 aldım. Hd ready eski bir lcd tvden geçiş yaptım. Aklıma takılan birkaç şey var. Sahneler fazla canlı yani normal bir kameradan izliyorum gibi geliyor diğer tvdeki gibi değil bu kalitenin çok artmış olöaso ile mi ilgilidir :) ayrıca bazı görüntülerde örnek veriyorum tvnin ortasında yer alanlar çok net ancak yanlarda kalanlar flu yani focus özelliği kullanılıyor gibi. Ve önerdiğiniz ayarları rica ediyorum.

B Çevrimdışı

Barish

Yeni Üye
13 May 2021
1
36
Merhabalar,

U düzenine sahip salona TV bakıyorum.

-Duvarı ölçtüm boyut 55-65 arası ideal gibi duruyor şu an için.
-Android box var illa ki Smart'ı üstün ya da Android Tv olması elzem değil.
-Dahili uydusunu değil de TV yayınını Dsmart kutusu üzerinden alacağız.
-Genellikle tv yayını, film ve maç izlenir. Yılda 1-2 hafta da oyun oynarız. Oyun için ekstra bir özellik aramıyoruz.
-Bütçemiz ise 5000-7000 arasıdır. -/+ oynayabiliriz bir sınıra kadar.

Ne tavsiye edersiniz ?

Çok teşekkürler.

E Çevrimdışı

EmreOKTAY

Yeni Üye
8 May 2021
11
31
Merhaba, daha önce yazdım fakat arada kaynayabiliyor,
LG'nin 6.000 TL'ye en alınabilecek modelleri ne olabilir. Fikir verebilen olursa, araştırma yapacağım.
WebOS'tan dolayı LG tercih etmek istiyorum.
55Nano796 ve LG 55UN81006LB arasındayım şuan.
Sadece işletim sistemi yüzünden LG tercih etmek mantıklımı sizce ?

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
Merhaba, daha önce yazdım fakat arada kaynayabiliyor,
LG'nin 6.000 TL'ye en alınabilecek modelleri ne olabilir. Fikir verebilen olursa, araştırma yapacağım.
WebOS'tan dolayı LG tercih etmek istiyorum.
55Nano796 ve LG 55UN81006LB arasındayım şuan.
Sadece işletim sistemi yüzünden LG tercih etmek mantıklımı sizce ?
55Nano796
ıps panel
direk led
8bit+frc
dolbyvision
hdr10 pro
hlg pro
cpu 4 çekirdek
gpu 2çekirdek
webos 5,0
wifi direkt
dlna
hdcp 2,2

55UN81006LB
ıps panel
direkt led
8bit+frc
hdr10 pro
hlg
cpu 4çekirdek
webos 5,0
wifi direkt
dlna
hdcp 2,3

55Nano796 bir tık önde görünüyor

J Çevrimdışı

John Voxville

Yeni Üye
12 May 2021
11
29
Merhaba arkadaşlar foruma yeni katıldım başka bir yere başlık açmıştım adminler sağolsunlar buraya yönlendirdiler, 3.500 - 4.000 lira bandında 55" televizyon almam lazım iş yeri için kameralara bakılacak günlük haber programları yeri geldi mi toplantılarda görseller vs. göstermek amacı ile kullanılacak. Bu fiyat bandında Quax-Telenova-Woon-Awox-Dijitsu-Sunny-Nordmende-Onvo-Axen-Hi Level-Regal-Morio gibi markalar var. Sunny forumda pek tavsiye edilmiyor, Hi Level'in Vestel üretimi olanını al demiş çoğu kişi ama onu nasıl bulacağız ? Quax kullanan yok, Telenova yavaş vs. vs. Araştırdıkça kafa karışıyor en son pes ettim araştırmayı bıraktım buraya sorayım dedim. 3.500 - 4.000 lira bandında 55" hangi televizyon alınmalı ?
Merhabalar, ben de yeniyim ve bu işlerin müdavimi değilim ama kullanım alanına bakacak olursak, ben olsam gider servis ağı yaygın olan en ucuz modeli alırdım. Görsel gösterme işini HDMI üzerinden yapacaksanız, Awox, Onvo gibi ucuz markalarda kullanım açısından sizi kısıtlayan herhangi bir durumla karşılaşmazsınız. Bu tip markalara gelen eleştirilerin temel noktası görüntü kalitesi ve COF yerleşimi oluyor genelde.

K Çevrimdışı

Kam1l

Yeni Üye
28 Nis 2021
2
30

Merhaba arkadaşlar bende forumda yeniyim tv almak istiyorum LG 43UN74006LB 43 inç 108 Ekran lgnin bu modelini beğendim lakin teknik olarak tam bir bilgim yok bilgilendirebilecek yönlendirecek birilerine, bilgilerinize ihtiyacım var işletim sistemi webos özellikleri nedir androidden artıları nelerdir ? A Adem Helvacı abi beklentilerim cok fazla değil Film izleme ve İnternet kullanımı için düşünüyorum. Popüler uygulamaları rahatlıkla indirip izleme olanağı sağlar mı bu tv ( beinconnet, blu tv, exxen vs.) linki bırakıyorum için şimdiden teşekkürler :)

B Çevrimdışı
31 Ocak 2019
45
27
Merhaba. Android tv almak istiyorum. Kafamdaki model Vestel 43UA9600. Çoğunlukla maç izlemek için kullanacağım. Bu tv beni memnun eder mi ? Şuanda 3300 lira bandında satılıyor. Bu fiyatlarda daha iyi bir android 43 inç tv öneriniz var mı ? A Adem Helvacı adem bey sizin yorumlarınız çok önemli benim için. Bir fikir verirseniz çok memnun olurum.

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49

Merhaba arkadaşlar bende forumda yeniyim tv almak istiyorum LG 43UN74006LB 43 inç 108 Ekran lgnin bu modelini beğendim lakin teknik olarak tam bir bilgim yok bilgilendirebilecek yönlendirecek birilerine, bilgilerinize ihtiyacım var işletim sistemi webos özellikleri nedir androidden artıları nelerdir ? A Adem Helvacı abi beklentilerim cok fazla değil Film izleme ve İnternet kullanımı için düşünüyorum. Popüler uygulamaları rahatlıkla indirip izleme olanağı sağlar mı bu tv ( beinconnet, blu tv, exxen vs.) linki bırakıyorum için şimdiden teşekkürler :)

ıps panel
direkt led
8bit+frc
hdr10 pro
hlg pro
cpu 4 çekirdek
webos 5.0
wifi direkt
dlna
bt 5,0
hdcp 2,3
2020 model
cihaz özellikleri bunlar webos konusunda fazla bilgiye sahip değilim

B Çevrimdışı
31 Ocak 2019
45
27
Merhaba. Android tv almak istiyorum. Kafamdaki model Vestel 43UA9600. Çoğunlukla maç izlemek için kullanacağım. Bu tv beni memnun eder mi ? Şuanda 3300 lira bandında satılıyor. Bu fiyatlarda daha iyi bir android 43 inç tv öneriniz var mı ? A Adem Helvacı adem bey sizin yorumlarınız çok önemli benim için. Bir fikir verirseniz çok memnun olurum.
TEKNOwest TEKNOwest F fikoloji sizlerin bir yorumu var mı acaba bu tv hakkında ? Ya da daha iyi bir öneriniz var mı bu fiyat bandında ?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt