EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
Yok yanlış anlamayın hemen. Fikolojinin mesajındaki tavsiye ettik sonra arkadaşımız bu mu tavsiye ettiğin dedi konuya espri olarak yazdım. Tavsiye istemiyorum o zaman bilgi istiyorum. Vestel vs alınan tv bile ne çıkacağı belli değil. Ama sadece ips paneli olan güncel model var mı? 49 50 55 58 olabilir. Vestel toshiba vs olur.

Bu bilgiyi verse verse Fikoloji verebilir. Onun dışında TV inceleme forumunda özelliklerinin yazılı olduğu TV modelleri var. Onları kontrol edebilirsiniz.

S Çevrimdışı

shaolin

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Bu bilgiyi verse verse Fikoloji verebilir. Onun dışında TV inceleme forumunda özelliklerinin yazılı olduğu TV modelleri var. Onları kontrol edebilirsiniz.
Aslında fikoloji kardeşimiz bir konu açıp sadece ips panelli tv listesi yapsa. En azından va mı ips mi kafasında karar veren ips listesine göz atar. Kolaylık olur. Yoksa tek tek bütün incelemeleri dolaşmak lazım.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,471
65
Yeni evliyim 2500 civarı bütçem var çok büyük olmayan tv önerebilirmisiniz
Öncelikle hayırlı olsun ,mutluluklar dileyeyim :ok
Bu kısıtlı zamanda eşya almak ,üstelik yeni evli birisi için ne zordur ,32 yıl önceden kendimden bilirim.Ben peşin parayı cebime koyup ,il'deki bütün spotçuları dolaşmıştım ,ilk aldığımız tv philips idi ,tüplü.Ama peşin para vereceğimden sıkı pazarlıkla aldık tvyi (almak için de hanımla gitmiştik),yani kimseye "eyvallah" dememiştik tabiri caizse :)
1986-1994 yıllarında bizi üzmeden kullandık,bozulmadı da bu süre içinde, demem o ki ,parayı koy cebine ,il'de spot mağazaları varsa tek tek dolaş ,"şu kadar param var" deme ,ama "peşin alacağım" diye de mutlaka söyle :ok
102 -106 ekran işini çok görür ,olmadı 43'' de olur.İleride daha iyisini mutlaka alırsınız inşallah :ok

Y Çevrimdışı

Yusra1317

Yeni Üye
26 May 2020
1
39
arkadaşlar herkese günaydın. 49 inç TV arayışı içindeyim. bütçem maksimum 2.500-3.000 TL arası. Alacağım televizyondan çok bir beklentim yok standart tv izleyicisiyim diyebiliriz. kendi belirlediğim bir kaç model var. hi level 49uhl650 , vestel 50u9500 , regal 50R7520UA . Bunların dışında tavsiyelerinize de açığım.

EXcomZkko Çevrimdışı

EXcomZkko 

Süper Üye
13 Nis 2018
1,109
arkadaşlar herkese günaydın. 49 inç TV arayışı içindeyim. bütçem maksimum 2.500-3.000 TL arası. Alacağım televizyondan çok bir beklentim yok standart tv izleyicisiyim diyebiliriz. kendi belirlediğim bir kaç model var. hi level 49uhl650 , vestel 50u9500 , regal 50R7520UA . Bunların dışında tavsiyelerinize de açığım.

Kafanızı karıştırmadan, üçü arasında Regal derim.

E Çevrimdışı

erdoganaydin

Yeni Üye
28 May 2020
33
74
arkadaşlar. 3000-4000 tl arası 43-50inç arası bir tvalmam gerekiyor.

bu konuda yardımınızı isteyecektim.

saygılar

S Çevrimdışı

shaolin

Kayıtsız / Doğrulanmamış
arkadaşlar. 3000-4000 tl arası 43-50inç arası bir tvalmam gerekiyor.

bu konuda yardımınızı isteyecektim.

saygılar

LG 49UM7100PLB IPS panel (yanlardan açılı bakınca görüntü çok bulanıklaşmaz. Görüntü doğal)
Samsung 50RU7105 (Yanlardan açılı bakınca görüntü bulanıklaşır. Daha çok karşıdan seyretmeniz lazım. Görüntü canlı ama biraz yapay)

Moderatör tarafında düzenlendi:
E Çevrimdışı

erdoganaydin

Yeni Üye
28 May 2020
33
74
TV'den beklentiniz nedir? Yan açıdan izleme yapacak mısınız? Biraz açarsanız daha doğru tavsiyeler gelecektir.

film dizi izleme ağırlıklı kullanılacak. çok yandak bakılmayacak zaten kullanan kişi evde tek. telefonu iphone ve notebook var. onlardan bir şekilde bağlantı yapacaktır.

Z Çevrimdışı

zigonsehpa

Yeni Üye
8 Haz 2020
2
36
Merhaba

İki tv arasında kaldım. Yardımcı olabilir misiniz?
Grundig

Samsung

Görüntü kalitesi ve genel üretim kalitesi benim için öncelik. Daha sonra tv box alabilirim zira grundig'in smart özelliğinde netflix yok. Samsung zaten smart değil.:)

Teşekkürler.

S Çevrimdışı

shaolin

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Merhaba

İki tv arasında kaldım. Yardımcı olabilir misiniz?
Grundig

Samsung

Görüntü kalitesi ve genel üretim kalitesi benim için öncelik. Daha sonra tv box alabilirim zira grundig'in smart özelliğinde netflix yok. Samsung zaten smart değil.:)

Teşekkürler.

Geri
Üst Alt