Telefunken QU43K800 Bluetooth hk.

B Çevrimdışı

burak2444

Yeni Üye
18 Ara 2022
19
34
Hem de 7m :) kesip kablo eklemiştim,ama hanım "evin içi kablo doldu"deyip duruyor(du) ,onu da kablo gizleyici ile çözdüm :) Çünkü alman kanalından 80 lerin müziklerini dinliyorum mutlaka (19 derece astra uydusu- deluxe music)

Bende kablo takıntısı var :sirit kablolar görünmesin diye kapı pervazi içinden duvar içinden verdim uydu kablosunu, prizden de gizleyecektim ama sürekli enerjiye bağlı kalacakti. Bir tane anahtar alinca onuda duvar içinden götüreceğim ama :sirit

IMG_20230815_020301.jpg
IMG_20230815_020234.jpg

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Bende kablo takıntısı var :sirit kablolar görünmesin diye kapı pervazi içinden duvar içinden verdim uydu kablosunu, prizden de gizleyecektim ama sürekli enerjiye bağlı kalacakti. Bir tane anahtar alinca onuda duvar içinden götüreceğim ama :sirit

IMG_20230815_020301.jpg
IMG_20230815_020234.jpg
Hepsi iyi güzel de o anahtarı oraya koyan elektrik ustası kör oldu mu? :deli1 :haha

Bu arada siz olmadığınızı varsayarak böyle bir espri yaptım. Yerinde olmadıysa kusura bakmayın. Benimde terazi takıntım olduğu için.

Son düzenleme:
B Çevrimdışı

burak2444

Yeni Üye
18 Ara 2022
19
34
Hepsi iyi güzel de o anahtarı oraya koyan elektrik ustası kör oldu mu? :deli1 :haha

Bu arada siz olmadığınızı varsayarak böyle bir espri yaptım. Yerinde olmadıysa kusura bakmayın. Benimde terazi takıntım olduğu için.
Valla her defasında ben sinir oluyorum nasıl yaptılarsa 😂 hadi onu da geçtim kapıları değiştirirken usta Pervazi kesip içine oturtmuş sonradan gördüm. Ama orayı da yapicam vakit bulursam :krokop

Koç burcumusun sende yoksa :kiskis
Yok balık :cal

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881
Valla her defasında ben sinir oluyorum nasıl yaptılarsa 😂 hadi onu da geçtim kapıları değiştirirken usta Pervazi kesip içine oturtmuş sonradan gördüm. Ama orayı da yapicam vakit bulursam :krokop

Yok balık :cal
Zaten benimde dikkatimi o çekti. Altı üstü iki kablo, sağına, soluna, üstüne, altına bir yere yerleştir. Pervazı niye kesiyorsun?

Geri
Üst Alt