Telefonumdaki dosyalari nasil yedekleyebilirim?

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,504
B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
B beyzabetül,

Ayarlardan Samsung Cloud giris yap.
komple backup al yedekleme islemini wifi uzerinden yaparsan daha iyi olur (komple yedekleme yapacagin icin mobil verini bitirebilir)

Yedekleme islemi sonrasi istersen o cihaz format atin isterseniz baska cihaz alin.
tum rehber,galeri,uygulama,ayarlarinizi telefonunuza
Samsung Cloud geri cekebilirsiniz
Eve Internetim bâğlandiginda sonucu yazarim.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Fikir yürütmek için artık çok gec telefonun usb li şarj girişi bozuk diye yazılmıştı. Şarj bitmiş olmalı
Normal şarj oluyor ama hizli şarj olmuyor?
Ama usb görmüyor
Şarjda çabuk tükeniyor

Cihazin kablosuz sarj ozelligi mevcut. :kas
Kablosuz şarj nasil oluyor.hiç denemedim

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
Normal şarj oluyor ama hizli şarj olmuyor?
Ama usb görmüyor
Şarjda çabuk tükeniyor
Aa,peki telefonu pcye bağladığında erişim oluyormu pcden ,denedinmi,yoksa normal şarj da olmamalı sanki ,çok anlamam ama, :alala
Ayrıca farklı kablo ile de denemelisin pcye bağlarken.

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
By_Trol By_Trol, teraspy teraspy,
arka kapagi yapisik durumda.
cihaz herturlu tamirciye gidecegi icin
arka kapak acilacak acilmisken batarya sarj edilir veriler alinir.
Onarim islemine baslanir.
Götürdügum tamirciler camin açilacağindan bahsediyordu.hatta bazilari cam kirilabilir endişesiyle risk almak istemediler.daha dogrusu kirilma ihtimali olduğunu bana söylemişti

Aa,peki telefonu pcye bağladığında erişim oluyormu pcden ,denedinmi,yoksa normal şarj da olmamalı sanki ,çok anlamam ama, :alala
Ayrıca farklı kablo ile de denemelisin pcye bağlarken.
Şarj girişi ile usb giriş yeri ayni.telefonu pc ye bağladigimda telefonu görmüyor.ayni şekilde aparatla telefonuma usb flash takiyorum onuda görmüyor.sarj yerinin değişmesi lazimmiş.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Kablosuz şarj nasil oluyor.hiç denemedim

genillikle tepsi seklinde standi olur.
telefonu uzerine koydugunuzda.
kendiliginden sarj islemi baslar.

temsili fotograf.

images.jpeg-4.jpg

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
B beyzabetül,

Ayarlardan Samsung Cloud giris yap.
komple backup al yedekleme islemini wifi uzerinden yaparsan daha iyi olur (komple yedekleme yapacagin icin mobil verini bitirebilir)

Yedekleme islemi sonrasi istersen o cihaz format atin isterseniz baska cihaz alin.
tum rehber,galeri,uygulama,ayarlarinizi telefonunuza
Samsung Cloud geri cekebilirsiniz
telefonu bu şekilde yedekledikten sonra sıfırladım fakat geri yüklediğimde önceden sildiğim resim ve videolarım geri geldi.galeride bulunan mevcut resim ve videolarım geri gelmedi ?

bu arada daha önce tamir için anlaştığım telefoncu yerine yanlışlıkla başka telefoncuya gittim.telefonumun giriş kısmına bakıp içersine önce su kaçmış dedi sonra şarj kısmının olduğu bölümünden biraz büyükçe toz kütlesi çıktı ve telefonum düzeldi.başka telefoncular olsa girş kısmını değişip boş yere para verecektim.telefonuda boşuna sıfırlamış oldum

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri