Telefonumdaki dosyalari nasil yedekleyebilirim?

C Çevrimdışı

canmuhabbet41

Aktif Üye
25 Kas 2019
121
53
B beyzabetül,
Asus file manager ı yükle google play den.aynı wifi üzerinden bağlandığın pc ye bağlanma seçeneği var.
sana İP adresi veriyor .gir tarayıcına .sonra ister telefondan pc ye veya tersi dosya aktarımı yap.

B Çevrimdışı

beyzabetül

Aktif Üye
24 Tem 2018
472
Anlattıklarınızdan cıkardıgım su.

Daha once telefonunuza bilerek-bilmeyerek yedek almıssınız. Format oncesı yedek alma ıslemını yapamadıgınız ıcın guncel yedeklerı goremıyorsunuz.
bilerek yedekleme almam mümkün değil çünkü bu şekilde asla yedekleme yapmadım.çünkü bu şekilde yedekleme yapıldığını bilmiyordum.bilmyerek nasıl yapabilirim onuda anlamadım
daha önce bilgisayarıma smart swich programı kurup telefonu bağlayıp yedekleme yapıyordum.bununla alakası varmı bilmiyorum
format öncesi cloudda bu telefonu yedekleyin seçeneğinı kullanmıştım.tarihde sistemde göüzküyor
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

B beyzabetül,
Asus file manager ı yükle google play den.aynı wifi üzerinden bağlandığın pc ye bağlanma seçeneği var.
sana İP adresi veriyor .gir tarayıcına .sonra ister telefondan pc ye veya tersi dosya aktarımı yap.
şuanki sorunum formatsonrası silinen dosyaları geri getirme
daha önce bilgisayarda kullandığım silinen dosyaları geri getirme programı vardı adını unuttum .bir ara kullanmıştım silinen bazı dosyaları geri getirmişti
sizinde bu şekilde kullandığınız silinen dosyaları geri getırme temiz ücretsiz programı varsa yazarsanız memnun olurum

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt