TCL Ürün Lansmanı Şu an Canlı canlı

A Çevrimdışı

aeronics 

Süper Üye
15 Kas 2020
581
44
Abey bunları en yüksek tondan duyurmaya devam ediyik ama lansmandan da geri kalmıyik :kiskis
O ayrı bu ayrı zaten. Benden yana olmayan karşımdadır zihniyetim yok malum ama topuğa sıkma hakkımı saklı tutarım :danger

Bu arada uzun ve zorlu araştırma ve uğraşlarım sonucunda benim emektar Toshiba Regza 55SV685D tekrar hayata döndü:hoba1:krotey:hoba1:krotey
Yurtdışından alıp getirdiğim Amazon Fire Stick'i de bağlayınca akıllandı emektar. Bunu gören 9 yaşındaki kızım da "bunu benim odama koyacağız" diyerek yerini belirlemiş oldu. Hevesimi daha alamadan üstüne çöktü televizyonun :hihi:hihi

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
O ayrı bu ayrı zaten. Benden yana olmayan karşımdadır zihniyetim yok malum ama topuğa sıkma hakkımı saklı tutarım :danger

Bu arada uzun ve zorlu araştırma ve uğraşlarım sonucunda benim emektar Toshiba Regza 55SV685D tekrar hayata döndü:hoba1:krotey:hoba1:krotey
Yurtdışından alıp getirdiğim Amazon Fire Stick'i de bağlayınca akıllandı emektar. Bunu gören 9 yaşındaki kızım da "bunu benim odama koyacağız" diyerek yerini belirlemiş oldu. Hevesimi daha alamadan üstüne çöktü televizyonun :hihi:hihi
Abi kızına söyle Zedat reyizi çok izlemesin , şimdiden çökmeye başlamış :kiskis

A Çevrimdışı

aeronics 

Süper Üye
15 Kas 2020
581
44
Abi kızına söyle Zedat reyizi çok izlemesin , şimdiden çökmeye başlamış :kiskis
Alakası olmaz bizimkinin o gibi tiplerle. Şimdi aklımdan geçeni söyleyeceğim ve sonrasında konu politikleşecek o yüzden susayım :hihi
Benim kızın genel izleme alışkanlığı Gacha Life, Metallica ve Gamazda (Ukraynalı bir pianist) videoları.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Alakası olmaz bizimkinin o gibi tiplerle. Şimdi aklımdan geçeni söyleyeceğim ve sonrasında konu politikleşecek o yüzden susayım :hihi
Benim kızın genel izleme alışkanlığı Gacha Life, Metallica ve Gamazda (Ukraynalı bir pianist) videoları.
Abi Metallica duydum şaşırdım yalan değil. Gacha Life nedir diye google amcaya sordum o söyledi :kiskis
Ömrü bahtı güzel olsun 🙏

W Çevrimdışı

waxman

Aktif Üye
17 Kas 2018
52
37
ustalarım 17mb82s ves315wnl01-b panelyazılım varsa yardımcı olurmusunuz

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri