TCL Ürün Lansmanı Şu an Canlı canlı

aeronics 

Bronz Üye
Abey bunları en yüksek tondan duyurmaya devam ediyik ama lansmandan da geri kalmıyik :kiskis
O ayrı bu ayrı zaten. Benden yana olmayan karşımdadır zihniyetim yok malum ama topuğa sıkma hakkımı saklı tutarım :danger

Bu arada uzun ve zorlu araştırma ve uğraşlarım sonucunda benim emektar Toshiba Regza 55SV685D tekrar hayata döndü:hoba1:krotey:hoba1:krotey
Yurtdışından alıp getirdiğim Amazon Fire Stick'i de bağlayınca akıllandı emektar. Bunu gören 9 yaşındaki kızım da "bunu benim odama koyacağız" diyerek yerini belirlemiş oldu. Hevesimi daha alamadan üstüne çöktü televizyonun :hihi:hihi

Adem Helvacı 

Everybody Dies
Administrator
O ayrı bu ayrı zaten. Benden yana olmayan karşımdadır zihniyetim yok malum ama topuğa sıkma hakkımı saklı tutarım :danger

Bu arada uzun ve zorlu araştırma ve uğraşlarım sonucunda benim emektar Toshiba Regza 55SV685D tekrar hayata döndü:hoba1:krotey:hoba1:krotey
Yurtdışından alıp getirdiğim Amazon Fire Stick'i de bağlayınca akıllandı emektar. Bunu gören 9 yaşındaki kızım da "bunu benim odama koyacağız" diyerek yerini belirlemiş oldu. Hevesimi daha alamadan üstüne çöktü televizyonun :hihi:hihi
Abi kızına söyle Zedat reyizi çok izlemesin , şimdiden çökmeye başlamış :kiskis

aeronics 

Bronz Üye
Abi kızına söyle Zedat reyizi çok izlemesin , şimdiden çökmeye başlamış :kiskis
Alakası olmaz bizimkinin o gibi tiplerle. Şimdi aklımdan geçeni söyleyeceğim ve sonrasında konu politikleşecek o yüzden susayım :hihi
Benim kızın genel izleme alışkanlığı Gacha Life, Metallica ve Gamazda (Ukraynalı bir pianist) videoları.

Adem Helvacı 

Everybody Dies
Administrator
Alakası olmaz bizimkinin o gibi tiplerle. Şimdi aklımdan geçeni söyleyeceğim ve sonrasında konu politikleşecek o yüzden susayım :hihi
Benim kızın genel izleme alışkanlığı Gacha Life, Metallica ve Gamazda (Ukraynalı bir pianist) videoları.
Abi Metallica duydum şaşırdım yalan değil. Gacha Life nedir diye google amcaya sordum o söyledi :kiskis
Ömrü bahtı güzel olsun 🙏

Adem Helvacı 

Everybody Dies
Administrator
E armut dibine düşermiş :kiskis
Gamazdayı tavsiye ederim ama. o da iyidir.
Tohtor bu neeeeee? 😲
Harbiden iyiymiş 😎 İlk karşıma çıkan Dire Straits olunca şaşırdım sonra devam ettim ki bu kesinlikle takibe değer bir muhterem :ok

Piano ile Still Loving You nedir kardeşim :cal

waxman

Aktif Üye
ustalarım 17mb82s ves315wnl01-b panelyazılım varsa yardımcı olurmusunuz