TCL C835 vs Samsung QN85C

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Çok teşekkür ederim 🙏
Hazır sizi yakalamışken yeni konu başlığı açmadan buradan sorayım
Lg C3 56 bin tl
Samsung S90C 64 bin tl

Sizin tercihiniz hangisi olurdu fikirleriniz nelerdir
Üzgünüm ,ben tavsiye vermiyorum, yardımcı olamayacağım maalesef, ama sevgili dostlarımı etiketlieyim giriş yaptıklarında mutlaka fikirlerini belirtirler :ok

W Winston , Samurai Samurai , ne dersiniz :alala

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,352
39
Çok teşekkür ederim 🙏
Hazır sizi yakalamışken yeni konu başlığı açmadan buradan sorayım
Lg C3 56 bin tl
Samsung S90C 64 bin tl
Amacım Film izlemek ve Oyun oynamak
Bu iki model arasındaki nit değeri büyük fark yaratır mı

Sizin tercihiniz hangisi olurdu fikirleriniz nelerdir
Biz Oled konusunda sevgili W Winston ile farklı düşünüyoruz. İş Oled olunca ben her zaman LG tercih ederim. Sebebi de Rtings'in yaptığı uzun kullanım testlerinde Samsung ve Sony Oled'lerin ileri derecede piksel hasarı alması.

Günde 18 saatten 6 aylık kullanım sonucu ekranların hali. Soldaki LG G3, sağdaki Samsung S95C Oled.
Oled_6_Ay502952876e2f41e4.jpg

“Kontrolsüz güç, güç değildir” (Pirelli)

E Çevrimdışı

efsaneromeo

Aktif Üye
23 Haz 2023
73
39
Paran varsa samsung al tabi ki. Ben TCL kullanıyorum. Gayet memnunum. Ses açıp kaparken bende de küçük çizgiler falan oluyor. Bir kaç saniyede geçiyor. Sıkıntı etmiyorum. Ama samsung almadığıma pişmanım. 10bin fiyat farkı vardı ben alırken.

M Çevrimdışı

MLevent1

Yeni Üye
17 Ocak 2024
15
23
Hepinize teşekkürler bugün TCL c835 modelinin iadesini yapıp (satış danışmanı Tv kontrolü esnasında bu nasıl MiniLed dedi ) LG Oled Evo 55C34LA aldım . Yarın kurulacak inşallah .

Bu Tv hakkındaki deneyimimize ileride merak edenler arkadaşlarla paylaşmaya çalışıcam

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,352
39
Hepinize teşekkürler bugün TCL c835 modelinin iadesini yapıp (satış danışmanı Tv kontrolü esnasında bu nasıl MiniLed dedi ) LG Oled Evo 55C34LA aldım . Yarın kurulacak inşallah .

Bu Tv hakkındaki deneyimimize ileride merak edenler arkadaşlarla paylaşmaya çalışıcam
Oo çok kıyak bir model almışsınız, işi başka bir seviyeye taşımışsınız. Güle güle kullanın.

Samurai Çevrimdışı

Samurai 

Moderatör
3 Ağu 2021
2,352
39
Paran varsa samsung al tabi ki. Ben TCL kullanıyorum. Gayet memnunum. Ses açıp kaparken bende de küçük çizgiler falan oluyor. Bir kaç saniyede geçiyor. Sıkıntı etmiyorum. Ama samsung almadığıma pişmanım. 10bin fiyat farkı vardı ben alırken.
Bahsettiğiniz çizgiler Sony marka tv de dahi var, o nedenle canınızı sıkmayın 🙂 X900H modeli var bende, 2020 yılının en iyi cihazlarından biri. Ses arttırıp azaltınca böyle çizgi çıkıyor halen,

Geri
Üst Alt