TCL Bazı Televizyonlarını Satıştan Çekti

Akigo35 Çevrimdışı

Akigo35 

Süper Üye
20 Tem 2020
1,124
43
TCL için kötü olmuş. Çekilen ürünler hurdaya gitmeyeceği aşikar revize edilip 3. dünya ülkelerinde pazarlanır
Kendi halkına düşman tek ülkeyiz. Evvel zaman bir uzaktan kumanda fabrikasında çalışıyorum. Arızalı üretilen kumandalar eğer plaketinde çatlak onarımı, kırık onarımı yani yoğun işlem görmüş tüm kumandalar iç piyasaya dağılırdı, yurtdisi olan tüm kumandalar işlemsiz ciziksiz olması gerekiyordu(tabi ben iç piyasa yerine ikiye bölüp hurdaya atardım,kimsenin başını yakmadım :) ) . Bizimkilere bunları ucuza verirler bizimkiler de satıp iade almayız mantığıyla sürer piyasaya.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,976
bende askerden geldikten sonra bir fabrikada çalışmıştım yurtdışı olan ürünlerde sıfır hata en iyi malzeme kullanılırdı. iç piyasaya ise en dandik ürünler artık malzemeler kullanılırdı.

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Kendi halkına düşman tek ülkeyiz. Evvel zaman bir uzaktan kumanda fabrikasında çalışıyorum. Arızalı üretilen kumandalar eğer plaketinde çatlak onarımı, kırık onarımı yani yoğun işlem görmüş tüm kumandalar iç piyasaya dağılırdı, yurtdisi olan tüm kumandalar işlemsiz ciziksiz olması gerekiyordu(tabi ben iç piyasa yerine ikiye bölüp hurdaya atardım,kimsenin başını yakmadım :) ) . Bizimkilere bunları ucuza verirler bizimkiler de satıp iade almayız mantığıyla sürer piyasaya.
Sar
Set
Telkom
?

:kas

İfşa isterük :kop

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri