TCL 55 P8M Ekranindaki Lekeler..

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,848
arkadaşlar olay uzun olduğu için sikayetvara yazdığım durumu buraya son olarak yazıyorum sonuc olarak bozuk tv elimizde kaldı :)
Trendyol İncehesap Mağazasından TCL 55P8M televizyonunu sipariş verdim ve televizyon elime ulaştı. Servis gelip kurulum yaptığında ise TV'nin ekranında gölgelenme olduğunu gördük ve tutanak tutup değişim istedik. Buraya kadar her şey normal ancak daha sonra beni servisten aradılar ve yeni TV'nin geldiğini kuruluma geleceklerini belirttiler ve randevu oluşturduk. Servis ikinci televizyonu tek kişi olarak getirdi ama TV'nin kutusu acık ve içinde hiçbir aksesuar veya belge bulunmuyordu ne garanti belgesi ne ayak ne de kumanda. Servis görevlisine sorduğumda kendilerine böyle gönderdiklerini söylediler. Daha sonra bende bu TV'yi kabul etmediğimi herhangi bir tamir olup olmadığını bilemeyeceğimden kapalı kutu olarak istediğimi belirttim servis görevlisinin yanında TCL müşteri hizmetlerini aradım ancak bağlanmayı beklemeden görevli apar topar kaçar gibi gitti hiçbir evrak ne verdi ne de imzalattı. TCL müşteri hizmetlerine durumu anlattım ancak onlarda servisle görüştüklerini kutunun kapalı olduğunu kendi dükkanlarında kontrol amaçlı açtıklarını ve aksesuarlarını orada bıraktıklarını belirttiklerini söyledi. Bende yine kapalı kutu TV gönderin ya da arada ki farkı vereyim üst model olan 4K TV'yi gönderin dedim ancak size iade formu vereceğiz gidin iade edin dediler ve ters bir tepki verip müşteri memnuniyetini hiçe saydılar. Şu an kampanyadan aldığım TV'yi iade etsem aynı TV'yi o fiyata alamıyorum ve elimde bozuk TV ile baş başa kaldım...
Maşallah kurumsallık sıfır. Başka markaya yönelin, Samsung gibi.

P Çevrimdışı

pekyaman

Yeni Üye
11 Eyl 2021
1
35

Ayni sorun bendede var nasıl bir yol izlediniz

IMG_20210911_2139201cdc48ffbeb841bb.jpg

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,455
49