Tavsiyeforumu Ailesi Olarak, Bu okulumuz için Destek olmaya ne Dersiniz?

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
garanti olması için kaç desi ise yazıcıdan çıktı alın kutu üzerine yapıştırın örnek 5 DESİ ben öyle yapıyorum dileyen arkadaşlara gittigidiyor üzerinden
Patlangıç Ölüdeniz Caddesi No:21/A Fethiye Muğla
Pixel Teknoloji A Adem Helvacı hocama yapılacak gönderiler için indirimli kargo kodu sağlayabilirim gittigidiyor anlaşması ile gönderim yaparsınız ?

Ekran-Alintisia585c33b6c8af5cd.png
Her anlamda, Destek olan herkes sağ olsun, var olsun :ok
Mevcut koşulların farkındayız bu nedenle şimdilik destek olamayan tüm dostlarımıza da ''varlığınız, bir tebessümünüz yeter'' diyorum

Hepinizi seviyorum dostlar :ok

S Çevrimdışı

serhan 

Aktif Üye
10 Ara 2017
271
Merhabalar twitterdan konuyu anladığım kadarı ile hempa çocuk derneği okula bir sürü bir süüürüü kitap gönderecek
Onlar bu kadar çok kitap gönderecekken bizlerin de aynı okula kitap göndermemiz bana çok da makul gelmedi eğer yanlış anlamadı isem konuyu?
Doğru anladı isem de bizlerin ön ayak olacağı ihtiyacı olan farklı bir okula mı göndersek?

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Merhabalar twitterdan konuyu anladığım kadarı ile hempa çocuk derneği okula bir sürü bir süüürüü kitap gönderecek
Onlar bu kadar çok kitap gönderecekken bizlerin de aynı okula kitap göndermemiz bana çok da makul gelmedi eğer yanlış anlamadı isem konuyu?
Doğru anladı isem de bizlerin ön ayak olacağı ihtiyacı olan farklı bir okula mı göndersek?
Tamamen aynı düşüncedeyim... Bu işler maalesef tek elden, olması lazım geldiği gibi yapılamıyor.

Şimdi oralara 11 birim malzeme/kitap vs lazımsa 111 birim malzeme gidecek... Herkes iyi niyetiyle çırpınıyor ama totalde fayda oranı, zahmetin gerisinde kalacak.

?

BlackSea Çevrimdışı

BlackSea 

Emektar
3 Eki 2017
1,938
32
Bu gün ustamızın kargosu da elimize ulaştı sevgili Egemen. Az önce onun mesajını attım konuya :ok
Kargolar yolda kitapları gönderemedim zaten arkadaşların da dediği gibi kitap ihtiyacı ikinci plana düşmüş olabilir. Ama kıyafet ihtiyaçları her zaman vardır diye düşünüyorum. Temiz ve yeni kıyafetler ve 4 kutu kadar gofret koliledim kargo ücreti Adem abi sana yansıdı o yüzden biseler daha gönderecektim ama suanlik yeterlidir diye düşündüm astarı yüzünden pahalı oluyor çünkü .

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Yolladıklarınızın yerine ulaşıp ulaşmadığını kontrol amaçlı arada bakıyorum.

Okulda toplanan yardımlar dağıtılmaya başlanmış, 2 klima kutusu olarak bir araya toparlayıp yolladım bende birikenleri. Bizim kutulardan birisi şu fotoda görülüyor :)

176e92e85a1646f84.png
a284879ee8a510964c.jpg

Emek veren, destek veren, maneviyatını esirgemeyen herkese selam olsun.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri