Tavsiye Forumu'ndan Koronaya Yakalananlar

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
Geçmiş olsun sevgili T trkkrsy ,hemen kendine yorma ,sorumlu da tutma kendini ,arkadaşımın hemşire kızı "alattin amca ,balkona bile çıkarsanız dikkat edin ,üstünüzde taşıyıcı olan biri oturur ,hapşırır v.s ," demişti , tabii bende her zamanki halimle gülerek "yok artık kızım" dedim ama sonradan düşününce aslında haklı olduğunu fark ettim.
Ailecek acil şifalar dliyoruz.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
51
Geçmiş olsun sevgili T trkkrsy ,hemen kendine yorma ,sorumlu da tutma kendini ,arkadaşımın hemşire kızı "alattin amca ,balkona bile çıkarsanız dikkat edin ,üstünüzde taşıyıcı olan biri oturur ,hapşırır v.s ," demişti , tabii bende her zamanki halimle gülerek "yok artık kızım" dedim ama sonradan düşününce aslında haklı olduğunu fark ettim.
Ailecek acil şifalar dliyoruz.
Hapşırma veya solunum yoluyla bulaşıyorsa, fazla debelenmeye gerek yok bence. Bir gün herkese bulaşacak demektir... Allah iyileri korusun.

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
abim ve yengem yakalandı abimde beyinde çip var yengem kanseri yeni atlattı 1 hafta hastanede kaldılar. evde çocuklarada bulaştılar. çocuklar evde karantina verildi, yengem abim istanbul farklı hastanelere gönderildi. Çocuklara bakmaya gelen teyzeleri de vürüs kaptı.
şu an ilk testler negatif eve aldılar. Bi kaç güne 2. testleri yapacaklar.

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
51
abim ve yengem yakalandı abimde beyinde çip var yengem kanseri yeni atlattı 1 hafta hastanede kaldılar. evde çocuklarada bulaştılar. çocuklar evde karantina verildi, yengem abim istanbul farklı hastanelere gönderildi. Çocuklara bakmaya gelen teyzeleri de vürüs kaptı.
şu an ilk testler negatif eve aldılar. Bi kaç güne 2. testleri yapacaklar.
Tüm güzel insanlara dua etmekten başka elimizden gelen başka bir şey yok maalesef. Rabbim "Şafi" ismiyle tüm hastaları şifalandırsın inşallah.

T Çevrimdışı

trkkrsy 

Süper Üye
26 Ara 2017
915
43
Abilerim, kardeşlerim... hepinize iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

hastahane, karantina, ramazan, sahur, oruç derken fazla vakit bulamadım,
sonuç geldi, "negatif" (:affet)

bu gün çıkardılar, 3 adet ilaç yazmışlar.
14 günlük ev karantinası uygulayın dediler.

dikkatimi çeken, inceden inleme ve sayıklamalar başlamış. Allah yardımcısı olsun.

Hastalanan için de zor bir süreç hasta yakını için de.

#EvdeKal 'ın, sağlıcakla kalın. Teşekkürler.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
22,332
65
Abilerim, kardeşlerim... hepinize iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.

hastahane, karantina, ramazan, sahur, oruç derken fazla vakit bulamadım,
sonuç geldi, "negatif" (:affet)

bu gün çıkardılar, 3 adet ilaç yazmışlar.
14 günlük ev karantinası uygulayın dediler.

dikkatimi çeken, inceden inleme ve sayıklamalar başlamış. Allah yardımcısı olsun.

Hastalanan için de zor bir süreç hasta yakını için de.

#EvdeKal 'ın, sağlıcakla kalın. Teşekkürler.
İnan çok sevindim ,tekrar geçmiş olsun sevgili trkkrsy :bye

E Çevrimdışı

e.nar

Süper Üye
1 Haz 2018
514
Çok geçmiş olsun. Ocak ayında annem ve ben hastalandık. Grip gibi ama corona belirtilerine de benziyordu. İlk defa bu kış grip olunca nefes açıcı inhaler kullanmak zorunda kaldım. Normalde alerjik astımım var ama bu nefes darlığı daha başkaydı. Ayrıca anormal bir terleme yaşadık, gündüz durduk yere yetmiyormuş gibi gece uykuda öyle bir terliyordum ki 2 defa üstümü değiştirdiğim oluyordu nevresim de ıslanıyordu. İlaçlar yapıyor diye düşündüm ama ilaçları kesince de bir süre devam etti. Bunun corona virüs olduğu antikor bakılırsa anlaşılır sanırım.

Geri
Üst Alt