Tavsiye Forumu'nda Nasıl Arama Yapılır?

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Çok başarılı bir çalışma , linklerim kısmına ekliyecektim. Biliyorsunuz ki konusu olan şeyi pek tekrar yazmam link veririm yada arama yapmasını söylerim. Kısa yol tuşum olacaktı ki ...
Resimler beni geri çekti ☺️ dip notu biliyorum ama yeni gelen birine bu linki verdiğimde siyasi bir algıya kapilabilir. Her şeyde bu linki verdiğimde ise beni de ipe asarlar artık ?
Resimler değişirse dediğim gibi yapabilirim

Screenshot_2020-11-19-08-27-56-859_com.opera.browser.jpg

Bunu kast etmiştim ☺️

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Çok başarılı bir çalışma , linklerim kısmına ekliyecektim. Biliyorsunuz ki konusu olan şeyi pek tekrar yazmam link veririm yada arama yapmasını söylerim. Kısa yol tuşum olacaktı ki ...
Resimler beni geri çekti ☺️ dip notu biliyorum ama yeni gelen birine bu linki verdiğimde siyasi bir algıya kapilabilir. Her şeyde bu linki verdiğimde ise beni de ipe asarlar artık ?
Resimler değişirse dediğim gibi yapabilirim

Screenshot_2020-11-19-08-27-56-859_com.opera.browser.jpg

Bunu kast etmiştim ☺️
Bir kesim, siyaseti, hukuğu, aklı mantığı ve vicdanı da aşarak, ülkeyi çamur deryasına buluyorsa, benim isim koyduğum medya Amerika seçimlerini ülke seçimlerinden daha hevesli veriyorsa ve bir bakanın "küstüm oynamıyorum" tribini 27 saat sonra verebiliyorsa; orada, bu kesime ne deniliyorsa az bile... ☺️

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Tamam şimdi oldu bende monitör simgesi yoktu, sağ en üste 3 nokta ayar tuşuna bastım, masa üstü sitesini aktif ettim. Ama böyle alismamisim bakım alisabilecem mi ?

By_Trol Çevrimdışı

By_Trol 

Administrator
24 Ağu 2019
13,592
Tamam şimdi oldu bende monitör simgesi yoktu, sağ en üste 3 nokta ayar tuşuna bastım, masa üstü sitesini aktif ettim. Ama böyle alismamisim bakım alisabilecem mi ?

Operada Ayarlar / Görünüm / Adres çubuğunda kısa yol / Masa üstü sitesi / seç adres çubuğuna monitör simgesi gelir simgeye dokunduğunda görünümü değiştirilebilir.

Son düzenleme:

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt