Tavsiye Forumu'nda Nasıl Arama Yapılır?

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50
Bazı konularda, forumda arama bölümünün sağlıklı çalışmadığını okuyunca, bu konuyu açma ihtiyacı hissettim. Aşağıda yazılan yöntemleri tek tek denedim ve çalışıyor. Umarım, faydalı olur. Kolay gelsin. :bye

1-Forum arama bölümüne aranılacak kelime ya da cümleyi giriyoruz. Eğer, sistem bir kaç kelimelik cümleyi bulamazsa bir de aranılacak şeyi tırnak içinde yazıyoruz. "lağım medyası" gibi?‍♂️

aaaa.png

bbb.png

2-Birinci yöntem ile aranılan şey bulunamıyorsa da; ikinci yöntem olarak ana arama motoruna "lağım medyası tavsiye forumu" yazıyoruz. :cak

111797f3c60737246b4.png

Not; konu içerisinde verilen "lağım medyası" örneği tarafımca seçilmiştir, ikinci üçüncü şahıs veya kurumlarla ilgisi yoktur.

BlackB Çevrimdışı

BlackB 

Süper Üye
25 May 2018
957
40
Verilen örnekle çok daha akılda kalıcı bir konu olmuş :hihi teşekkürler..

yalnız ben mobil aramada sıkıntı yaşadım geçenlerde, ne zaman arama kısmına dokunsam devamlı beni trendyolun sitesine attı, anlayamadım gitti. sonra vazgeçtim bıraktım?

bu renkli yazı paletini de ilk kez kullanıyorum, güzelmiş:cigara

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622

yalnız ben mobil aramada sıkıntı yaşadım geçenlerde, ne zaman arama kısmına dokunsam devamlı beni trendyolun sitesine attı, anlayamadım gitti. sonra vazgeçtim bıraktım?

Reklama dokunmuş olmayasın?

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
50

Tarayıcı olarak Opera mı kullanıyorsun??

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,551
Bir eklemede ben yapayım

Ara butonunun hemen G simgesi yeralmata G = Google

O simgeye tiklayarak forumumuzdaki aradığınız içeriği google üzerinden yapabilirsiniz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt