Tavsiye edebileceğiniz en iyi lnb hangisidir

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,620
kaç çıkışlı inverto aldınız acaba ve fiyatı ne kadara aldınız .bir arkadaşa çanak kuracağımda oda kaliteli bir şeyler istiyor o nedenle soruyorum.teşlekkürler.
Ben de baktım fiyatlara, teklisi 90 civarı sanırım, dörtlüsü pahalı ama bir sefer almak için düşünülebilir.
Çakması falan değildir umarım.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Ben de baktım fiyatlara, teklisi 90 civarı sanırım, dörtlüsü pahalı ama bir sefer almak için düşünülebilir.
Çakması falan değildir umarım.
invertoda çakma varmı bilmiyorum(çok sık almadığım pahalı bir lnb olduğu için) sharp lnblerde çok çakma oluyordu normalde orjinallerde marka kabartma halinde yazıyordu çakmalarda ise etiket vardı.bana kalsa inverto almam ama arkadaş kaliteli bir şeyler istiyor 3 uydu alıcısında kullanacakmış mecbur 4 çıkışlı alacağız .

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,620
invertoda çakma varmı bilmiyorum(çok sık almadığım pahalı bir lnb olduğu için) sharp lnblerde çok çakma oluyordu normalde orjinallerde marka kabartma halinde yazıyordu çakmalarda ise etiket vardı.bana kalsa inverto almam ama arkadaş kaliteli bir şeyler istiyor 3 uydu alıcısında kullanacakmış mecbur 4 çıkışlı alacağız .
Anladım, Sharp'a ben de baktım ama pek bulamadım. Bunu öğrenmem de iyi oldu. Dedim tekli Sharp LNB nasıl 90 TL olur, kesin çakmadır dedim o yüzden atmadım. İyi ki atmamışım. ?

akrep2018 Çevrimdışı

akrep2018 

Süper Üye
16 Eyl 2018
1,241
62
Lnb konusunda en iyi ve verimli marka İnverto'dur ve çok çeşitli modelleri vardır.Gerçi fiyatları diğerlerine göre biraz yüksektir ama sonuç da verilen paraya değer.Şimdi onlarında çakma modelleri var piyasada ve lnb'lerin çoğu Çin üretimi. :ok

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,975
Lnb konusunda en iyi ve verimli marka İnverto'dur ve çok çeşitli modelleri vardır.Gerçi fiyatları diğerlerine göre biraz yüksektir ama sonuç da verilen paraya değer.Şimdi onlarında çakma modelleri var piyasada ve lnb'lerin çoğu Çin üretimi. :ok
invertoda çakmayı nasıl anlayacağız dünya para verip kazıklanmayalım.teşekkürler.

O Çevrimdışı

OrBal

Yeni Üye
25 Kas 2022
1
63
4k 8k 16k vs gibi lnb yok hepsi para tuzağıdır.inverto alabilirsin fakat pahalıdır.daha uygun fiyatlı next veya goldmaster alabilirsin.
Merhaba Ataseven kardeş. Next YE404 mü (149 TL) tavsiye edersiniz, yoksa inverto (atlanta) ultra 4 çıkışlı quad lnb yi (144 TL) mi almalıyım. Tavsiyenizi rica ediyorum. Teşekkür ederim.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt