Tanix TX6S android box

A Çevrimdışı

avcıelektronik

Yeni Üye
4 Mar 2023
12
33
Ben siz getiryorsunuz sandım. Öyle olsaydı @TC Yıldırım yada The_SreT The_SreT arkadaşlarımızdan birine test cihazı gönderin incelemesini yapsınlar diyecektim :ok
Hocam cihaz pahali 😅😅 gelin bakin izmir de oturuyosaniz cayimizi icin
Beyler gaza saza gelmeyin yaw
zaten ne mal olduğunun kokusu çok yakında çıkar!

çakma-makma v.s zaten tüm Box lar yaklaşık böyledir,Çin de 3 kişi üretir
dünyada sonra pazarlar da 1500 tane MARKA olarak görüyorsunuz :haha1

bizim eski "Karaköy işi Uydu" cihazları piyasasına döndü BOX işi de!
Orasi oyle tabiki ram farki var islemci android sistem ama bi buyuk ozellik sekme kapatma tusu cihazin sismesini engelliyo bende en buyuk etken bu benim resimdeki cihazda var cok iyi sistem ama bu r boxta tok harici sekme tusu koydum bende onlarca model cikti yeterki servisi saglam olsun yoksa tamami ayni sistem

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
İzmir de ikametgah ediyosaniz buyrun gelin. Hem firmayi hemde getirenlede iletisime geceriz almak isteyenler icinde daha iyi olur
Android 9 olduğuna göre işlemcisi az çok belli cihazın, yeni çıkan S905X4 işlemcili Android 11 lisanssız cihazlar var Slimbox vs hepsi yükleniyor.
Lisanslı lisansız kaliteli olduğunu düşündüğüm cihazları parasını verip alıp incelerim.
Cihaz iyi olsun para kısmı önemli değil nvidia 2019 pro aldım sırf incelemek için.
Araya malum deprem girdi ara verdim şimdilik yakında başlıyorum yarım kalan incelemelerim var.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Valla durum bu ama pazartesi daha detayli bilgi veririm. 1 gb 2 gb ve iki ayri 4 gblik cihazlar uretim de. Tuner olayini hic denemedim bunda botech tunerli cihazda sattim ama tunerini denemedim onun . 4k r box fiyati 2900 suan bizde gormek bakmaz isteyen varsa gelebilir izmir cankaya ya

Benim resmi nerden buldunuz 😅😅😎😎 kotu bir cihaz degil denemek te fayda var pisman olmaz kimse
Çankaya'da neredesiniz tam olarak,adres nedir :alala

A Çevrimdışı

avcıelektronik

Yeni Üye
4 Mar 2023
12
33
Adanalıyım üstadım :cay
Oncelikle gecmis olsun 🤲 olurda gelirseniz buralara basimizin ustunde yeriniz var herzmaan bekleriz..

Android 9 olduğuna göre işlemcisi az çok belli cihazın, yeni çıkan S905X4 işlemcili Android 11 lisanssız cihazlar var Slimbox vs hepsi yükleniyor.
Lisanslı lisansız kaliteli olduğunu düşündüğüm cihazları parasını verip alıp incelerim.
Cihaz iyi olsun para kısmı önemli değil nvidia 2019 pro aldım sırf incelemek için.
Araya malum deprem girdi ara verdim şimdilik yakında başlıyorum yarım kalan incelemelerim var.
Ben android 9 u daha cok seviyorum eger disney plus uyeliginiz varsa lisansli cihaz almanizi oneririm ama yok baska programlarsa 11 yaramaz biz genelde ful reklamsiz surum apk yukleyio veriyoruz musterilere onlar mutlu biz mutlu 😎😎☺️☺️

Adresi alayım bakalım ,belki de tanıdıktır yıldırım,ne de olsa Çankaya ,hele gideyim bir :),
Tabiki izmir elektronikciler carsisi 2.onur hanı Uzay elektronik Ahmet ben 😎 en kisa zamanda gelmeye bakin son iki cihaz ☺️

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,358
64
Tabiki izmir elektronikciler carsisi 2.onur hanı Uzay elektronik Ahmet ben 😎 en kisa zamanda gelmeye bakin son iki cihaz ☺️
Aslında tahmin etmiştim,çünkü Çankayada olsa olsa "uzay" da olur bu cihazlar "uzay olmasın" diye düşünmüştüm ,haklı çıktım kendimce :) ,son 2 ürün falan değil de zaten dükkana geliyordum ,hatta kartını alıp isteyene veririm demiştim.Genelde kumanda ve tv led alıyordum ,ama "abi çay içermisin" diye hiç sormadın ahmet :kiskis
Bu arada geçen perşembe kumanda isteyen bir arkadaşı yolladım sana "git oradan al,fiyatı uygun" demiştim :)

A Çevrimdışı

avcıelektronik

Yeni Üye
4 Mar 2023
12
33
Aslında tahmin etmiştim,çünkü Çankayada olsa olsa "uzay" da olur bu cihazlar "uzay olmasın" diye düşünmüştüm ,haklı çıktım kendimce :) ,son 2 ürün falan değil de zaten dükkana geliyordum ,hatta kartını alıp isteyene veririm demiştim.Genelde kumanda ve tv led alıyordum ,ama "abi çay içermisin" diye hiç sormadın ahmet :kiskis
Bu arada geçen perşembe kumanda isteyen bir arkadaşı yolladım sana "git oradan al,fiyatı uygun" demiştim :)
Eyvallah tesekkur ederim gelince ugrayin tanitin kendinizi bi cayimizi icin bu cihazi ben getirttim bizimkilere bayabi gumrukte bekletildi fiyati yuksek diye 3 tane almistik baktik goren geliyo ilandan bi devam daha getirdik bakalim gumruge takilirsak cihaz temini biraz beklicek ☺️

Bu arada dükkan İzmir-Çankaya "Necip bilgisayar"ın yanı, "Başkentli"nin karşısıdır gençler ,oraya yolu düşen uğrayabilir :ok
Her zaman bekleriz 😎

Geri
Üst Alt