Tanix TX6S android box

E Çevrimdışı

enginsen 

Aktif Üye
1 Eki 2021
85
41
sahibinden bilinmeyen modele ait homatics 4/32 gördüm çakma gibi geldi 😀

x16_1082314792bev.jpg

A Çevrimdışı

avcıelektronik

Yeni Üye
4 Mar 2023
12
33

x16_1082314792bev.jpg
Arkadaslar bu ve diger 4k urunun saticisi benim resimde bana ait.. bu urunde cakma degil fabrikasina gidiyorum bu cihazi ama incelemesi yapilan box r nin burda uretimi yok çinden geliyor cok tutulan bir cihaz oldu . Son 2 adet kaldi bizde devami gelicek

çıkması beklenen ile çıkmış olanı harmanlamış diye

çıkması beklenen ile çıkmış olanı harmanlamış diyeceğim ama o da değil kutu tamamen yerli zeka

çıkması beklenen ile çıkmış olanı harmanlamış diyeceğim ama o da değil kutu tamamen yerli zeka gibi
Burda uretilen bir cihaz tum parcalar burda burda toplaniyo gayet guzel cihaz gormek isteyen buyursun gelsin dukkanimiza

Son düzenleme:
T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Arkadaslar bu ve diger 4k urunun saticisi benim resimde bana ait.. bu urunde cakma degil fabrikasina gidiyorum bu cihazi ama incelemesi yapilan box r nin burda uretimi yok çinden geliyor cok tutulan bir cihaz oldu . Son 2 adet kaldi bizde devami gelicek

Burda uretilen bir cihaz tum parcalar burda burda toplaniyo gayet guzel cihaz gormek isteyen buyursun gelsin dukkanimiza
Hocam burada üretildiği için çakma diyoruz Sei Robotics firması böyle bir üretim yapmıyor
Üretici Sei Robotics mi lisanslı cihaz mı işlemcisi nedir Tv ye bağlayıp hakkında kısmını burada paylaşabilirsiniz 1250 ye 4/32 lisanslı cihaz satmanız imkansız bu yüzden çakma ürün oluyor adı Homatics sadece lisanslı ürün olmalı çakma olmaması için.

The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135

Peki bu cihazın işlemcisi, grafik birimi nedir. Google L1 ve Netflix ESN Sertifikaları mevcut mu ? Bunları paylaşabilir misiniz ? Homatics firması ile direkt iletişim sağlayabiliyorum, bu ürünü hiç görmedim.

A Çevrimdışı

avcıelektronik

Yeni Üye
4 Mar 2023
12
33
Hocam burada üretildiği için çakma diyoruz Sei Robotics firması böyle bir üretim yapmıyor
Üretici Sei Robotics mi lisanslı cihaz mı işlemcisi nedir Tv ye bağlayıp hakkında kısmını burada paylaşabilirsiniz 1250 ye 4/32 lisanslı cihaz satmanız imkansız bu yüzden çakma ürün oluyor adı Homatics sadece lisanslı ürün olmalı çakma olmaması için.
Resimdeki urunde lisans yok android 9 riosat firmasi yapiyor uretimini bu cihazin ayrica homatics cihazida ayni sekilde o getirtiyo belli basli saticilara... pazartesi herseyiyle atsrim resimlerimi ama ben bu isin icindeyim android 11 i oldum olasi sevmedim arayuzu uygulama eksiklikleri var standart kullanici gmaili bile kuramiyo

Peki bu cihazın işlemcisi, grafik birimi nedir. Google L1 ve Netflix ESN Sertifikaları mevcut mu ? Bunları paylaşabilir misiniz ? Homatics firması ile direkt iletişim sağlayabiliyorum, bu ürünü hiç görmedim.
Pazartesi tum icerigiyle paylasim yaparim ama sunu diyim ben gorunus harici box R yi beyenmedim eve kurcaktim kurcaladikta sonra vazgectim . Ama illaki isteyen oluyo 1 hafta beklettigim oldu musterileri aldiktan sinra sevinmis cocuklar.gibi gidiyolardi evlerine musteri ne isterse onu veririz biz 😎

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Resimdeki urunde lisans yok android 9 riosat firmasi yapiyor uretimini bu cihazin ayrica homatics cihazida ayni sekilde o getirtiyo belli basli saticilara... pazartesi herseyiyle atsrim resimlerimi ama ben bu isin icindeyim android 11 i oldum olasi sevmedim arayuzu uygulama eksiklikleri var standart kullanici gmaili bile kuramiyo
Tamam hocam çakma cihaz Homatics değil ilgi çeksin albenisi olsun diye Homatics marka ve logosu kullanılmış.
Doğru demişik çakma ürün işte hocam.

A Çevrimdışı

avcıelektronik

Yeni Üye
4 Mar 2023
12
33
Tamam hocam çakma cihaz Homatics değil ilgi çeksin albenisi olsun diye Homatics marka ve logosu kullanılmış.
Doğru demişik çakma ürün işte hocam.
Valla durum bu ama pazartesi daha detayli bilgi veririm. 1 gb 2 gb ve iki ayri 4 gblik cihazlar uretim de. Tuner olayini hic denemedim bunda botech tunerli cihazda sattim ama tunerini denemedim onun . 4k r box fiyati 2900 suan bizde gormek bakmaz isteyen varsa gelebilir izmir cankaya ya

x16_1082314792bev.jpg
Benim resmi nerden buldunuz 😅😅😎😎 kotu bir cihaz degil denemek te fayda var pisman olmaz kimse

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Valla durum bu ama pazartesi daha detayli bilgi veririm. 1 gb 2 gb ve iki ayri 4 gblik cihazlar uretim de. Tuner olayini hic denemedim bunda botech tunerli cihazda sattim ama tunerini denemedim onun . 4k r box fiyati 2900 suan bizde gormek bakmaz isteyen varsa gelebilir izmir cankaya ya

Benim resmi nerden buldunuz 😅😅😎😎 kotu bir cihaz degil denemek te fayda var pisman olmaz kimse
merhaba iyi akşamlar, ürünleri yurtdışından doğrudan siz mi getiriyorsunuz.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,258
Hayir tek bi firma getiriyo bunu bizde deneme amacli almistik baktik satiliyo d3vamini getirdik son iki tane kaldi ama servis ve garanti olarak bizimle iletisime gecebilirsiniz.
Ben siz getiryorsunuz sandım. Öyle olsaydı @TC Yıldırım yada The_SreT The_SreT arkadaşlarımızdan birine test cihazı gönderin incelemesini yapsınlar diyecektim :ok

albanez Çevrimdışı

albanez 

Süper Üye
19 Mar 2018
3,211
Beyler gaza saza gelmeyin yaw
zaten ne mal olduğunun kokusu çok yakında çıkar!

çakma-makma v.s zaten tüm Box lar yaklaşık böyledir,Çin de 3 kişi üretir
dünyada sonra pazarlar da 1500 tane MARKA olarak görüyorsunuz :haha1

bizim eski "Karaköy işi Uydu" cihazları piyasasına döndü BOX işi de!

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri