Süveyş Kanalında 400 metrelik gemi yan yattı.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
Yıllardır değişmiş de ne fayda olmuş... Kimseye oy moy yok. ?
vardır vardır seçim zamanı gelsin dayanamaz gidersin yine bizim komşu son seçimde kimseye oy yok demişti gitmiş akp,ye oy vermiş allah söyletiyor işte laf arası ağızından kaçırdı :kiskis

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
47
Dünya yansa içinde bir tutam samanım olmaz. Herkese pişmişse bana taşmış... Özetle; nefret ettim, bıktım usandım...

Allah iyileri korusun.
Abi zaten 19 yıldır bunlar var nefret ettiklerinin hepsi öldü gitti yav, daha vakit var bir şans tanı yeni arkadaşlara belki içlerinden birine kanın kaynar belli mi olur

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
51
Abi zaten 19 yıldır bunlar var nefret ettiklerinin hepsi öldü gitti yav, daha vakit var bir şans tanı yeni arkadaşlara belki içlerinden birine kanın kaynar belli mi olur
Bilmem kaç yüz yıl öncesinden okudum bu topraklarda olup bitenleri... Yaşanan her rezillik, gelecek için umut değil felaket habercisi olmuş... Yeni gelenler üç beş vakit ağzımıza bal sürüp, arkamıza dolanacaklar... Onlar yaptı, bizim neyimiz eksik diyecekler, yirmi yıl sonra aynı terane...

Ders alınmayan tarih tekerrür ediyor. Yeni tekerrürlerde tuzum olmasın.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
18,875
Mısır'daki Süveyş Kanalı, 400 metrelik bir geminin karaya oturması yüzünden tıkandı. Gemiyi kurtarma çalışmaları devam ederken deniz trafiği yeniden açıldı.

Azönce başka ajanstan gemideki yükün boşaltılmaya başlandığı kurtarma çalışmalarının ondan sonra başlayacağını okudum.
herkes kafasına göre haber yapıyor demek ki.

Geri
Üst Alt