Süveyş Kanalında 400 metrelik gemi yan yattı.

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Gemi, Hollanda'ya gidiyormuş, biz yırttık hocam ama ehonomi coh eyi olduğu için yine de ekleme yapalım... Market çalışanlarının ortak söylemi "etiket değiştirmekten, mağazanın işlerine yetişemiyoruz... :cigara
Hollandaya mı gidiyormuş? ?

Eyvah eyvah orada her türlü evlilik serbest, bu yine kesin dönüp dolaşıp bizim ekonomiyi vurur. Eeeeeyyy Hollandaaa sen sana gelmekte olan gemiyi Süveyş kanalında yan yatırtmak suretiyle, bizim ekonomimize dış güç müdahalesinde bulunmaya utanmıyormusun melun münafık kafir demokrasi düşmanı seni :rant

1000TL mi demiştim ben? :kiskis

Fair Play Çevrimdışı

Fair Play 

Süper Üye
4 Şub 2021
567
Gemi, Hollanda'ya gidiyormuş, biz yırttık hocam ama ehonomi coh eyi olduğu için yine de ekleme yapalım... Market çalışanlarının ortak söylemi "etiket değiştirmekten, mağazanın işlerine yetişemiyoruz... :cigara

şimdi hollanda düşünsün? ?

filipis marka vizontelelere çooh zam gelmese bari. ?

bu arada ekönömi çoh eyidir hoştir yahşidir. Agaya beleş!

Adem Helvacı Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,294
51
Ben, yapabileceklerine inanmıyorum... Ömürleri yetmez... Ölene kadar ne çalıp çırpsak, ülkenin geleceğini ne kadar çok satsak kardır diyorlar... Bu topraklara nasıl ihanet ederiz derdindeler...
Yapamayacaklarını düşünüyorum ben de.

Benim derdim halen, bunlar gittikten sonra bu 5 müteahhitten o paraları donlarına kadar nasıl geri alabileceğiz mevzusu. Malum, uyuşmazlık durumunda bile TÜRK adaletine kendilerini emanet edemeyeceklerinden ötürü Londra mahkemeleri yetkili kılınmış vaziyette.

Ekonomist veya politikacı değilim. Vatandaş gözü ile haber kaynaklarından edindiğimiz bilgilere göre yorum yapıyoruz.

Belirtelim de yine iki saat açıklama yapmaya gerek kalmasın :ok

Domestos Çevrimdışı

Domestos 

Süper Üye
3 Tem 2018
4,206
51

Benim derdim halen, bunlar gittikten sonra bu 5 müteahhitten o paraları donlarına kadar nasıl geri alabileceğiz mevzusu. Malum, uyuşmazlık durumunda bile TÜRK adaletine kendilerini emanet edemeyeceklerinden ötürü Londra mahkemeleri yetkili kılınmış vaziyette.

Ekonomist veya politikacı değilim. Vatandaş gözü ile haber kaynaklarından edindiğimiz bilgilere göre yorum yapıyoruz.

İlk seçimlerde kimseye oy moy yok benden... Fakat, gelen iktidar (bu gafillerin gittiğini var sayıyorum) kim haram yediyse, çaldıysa yerine koyar veya burunlarından getirirse ömrüm vefa ettiğince oyum onundur...

Aragorn Çevrimdışı

Aragorn 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,892
47

Alamazsın net olarak sadece bedeli konusunda anlaşabilirsek erken devralabilir devlet

Geri
Üst Alt