Survivor 2019 Türkiye - Yunanistan

catres Çevrimiçi

catres 

Süper Üye
26 May 2018
1,459
41
Abi benim sosyal mecradan kastım burası aslında ama haklısın benim ifade hatam, Sosyal mecra dendiğinde face-twit-insta vs vs vs bir sürü şey var sanırım :kiskis
Hahaha.
Aynen. Sosyal mecra diince valla oraya gitti aklım. Kusura bakma hocam. ?
İnşallah elimden geldiğince yardımcı olabılecegım ne olursa hazır ve nazırım elbette

H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
O bahse konu kanal, benim kanal listemde hiç olmadı.. ve olmayacak da... Kulaklarım ve gözlerime yazık etmek istemem.. şahsi fikrimdir... kanal listesinde olanlara kimse birşey diyemez, nedenini de soramaz.. tercih meselesidir..

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
O bahse konu kanal, benim kanal listemde hiç olmadı.. ve olmayacak da... Kulaklarım ve gözlerime yazık etmek istemem.. şahsi fikrimdir... kanal listesinde olanlara kimse birşey diyemez, nedenini de soramaz.. tercih meselesidir..
Dijital platform malesef :kiskis
Kaldı ki ne diyelim şimdi hatun seviyor izliyor, Ona olan saygımdan genele dair çok hırçın da yazamıyorum :kiskis

H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
Haklısın Ado hocam.. Hatunlar ne derse o .. orası ayrı ... :ok... ve aslında herkesin bildiğinin aksine sanırım ataerkil değil, anaerkil ülkeyiz sonuçta.. :hihi

F Çevrimdışı

fikoloji

Süper Üye
13 Eki 2018
16,634
Seni destekliyorum abi :thumbsup:
Programı desteklemiyorum :thumbsdown:

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Seni destekliyorum abi :thumbsup:
Programı desteklemiyorum :thumbsdown:

Abicim sene olmuş 2019, biz halen elektriksiz oturuyoruz.

Yağmur yağdı elektrik yok
Şimşek çaktı elektrik yok
Gök gürledi elektrik yok
Trafo yetersiz elektrik yok

Ondan sonra 250tl lik faturanın 60tl si bakım bedeli olsun.

Allah belanı versin aydem..

Ama sen duuuur, hafta içi onarım gelen en az 5 tv arızasında ben de yetkili servis olarak "Şebeke kaynaklıdır" raporu tutup sana o paraları ödetmezsem..

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt