Superonline Kampanyaları ve Paketleri Hakkında

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,976
Binada girişte veya bodrumda Türksat Kablo logolu bir kutu var mı bakın derim.
Aynı şekilde Superonline yazan bir kutu var mı ona da bakın derim.
malesef eski bina dışında türk telekomdan gelen eski bir ankastre kutusu var çürümüş kapağı bile kırık içersindeki kablolar bile oksitlenmiş kendim bizzat merdivenle çıkıp bana gelen kabloyu değiştirdim o zaman gördüm.(ankastre kutusundan modem ve telefon girişine kadar)

Umut Barış Çevrimiçi
23 Kas 2017
20,610
malesef eski bina dışında türk telekomdan gelen eski bir ankastre kutusu var çürümüş kapağı bile kırık içersindeki kablolar bile oksitlenmiş kendim bizzat merdivenle çıkıp bana gelen kabloyu değiştirdim o zaman gördüm.(ankastre kutusundan modem ve telefon girişine kadar)
Sokakta falan saha dolabı varsa binanıza altyapı çekerler belki.
Araştırmanızı kendiniz yapmak zorundasınız bizim yapabileceğimiz bir şey yok.

Türk telekom altyapısını kiralayan (Türknet, Millenicom, Netspeed vs.) firmalara bakın olmadı.
Taahhütsüz paket seçin, memnun kalmazsanız başka firmaya geçersiniz.

Yakında altyapısı iyi olan bir tanıdık varsa, evler çatıdan da olsa birbirini görüyorsa, başka yerden kablosuz internet çekebilirsiniz.
Tabi biraz maliyetli bir sistem.

A Çevrimdışı

ataseven 

Süper Üye
24 Tem 2017
1,976
Türk telekom altyapısını kiralayan (Türknet, Millenicom, Netspeed vs.) firmalara bakın olmadı.
Taahhütsüz paket seçin, memnun kalmazsanız başka firmaya geçersiniz.
zaten türktelekom alt yapısını kullanan dsmart internet kullanıyorum.onlar farklı olurmu yoksa direkt türk tekeomun kendi internetinimi kullanayım.

Umut Barış Çevrimiçi
23 Kas 2017
20,610
zaten türktelekom alt yapısını kullanan dsmart internet kullanıyorum.onlar farklı olurmu yoksa direkt türk tekeomun kendi internetinimi kullanayım.
Edebilir işte. Taahhütsüz olunca iptal bedeli vs ödemiyorsunuz.
Port vs farkı olur bir şekilde fark edebilir yani.
Bölgedeki altyapı her türlü sıkıntılıysa zaten kablosuz veya mobil veriden başka çareniz kalmıyor.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri