Sungate Titan Yeni Yazılım ve Özellikleri (V17)-Sınırsız Hesap Ekleme

hasari Çevrimdışı

hasari 

Aktif Üye
28 Nis 2020
196
40
Önerin için teşekkür ederim, yazılım güncelleme için seçenek vermiyor, güncelleme yaptığım cihaz internet bağlantısını algılamıyor çalışmıyor, ilk güncelleme yaptığım cihaz arızalanınca diğerini şimdilik güncellemedim, sorunsuz çalışıyor, ethernet kablosu değiştirmek, Fabrika ayarlarına sıfırlamak dahil herşeyi denedim olmadı, ikinci cihazı kullanınca ethernet kablolarında arıza olmadığı görülüyor, Bence varsa bir yolu (dosyası) USB üzerinden yazılımı eski versiyona dönderip tekrar güncellemek, güncelleme yapılan server linklerini manuel yazma imkanı varsa yazıp doğrudan serverden güncellemek (internet bağlantısına körleştiği için buda mümkün gözükmüyor), bir ihtimal Sungate Titan cihazım modemimin 192.168.1.6 portuna bağlı buradan Web interface sayfasına ulaşıp güncelleme linkini yazabilirsem belki sorun çözülebilir, tabi linkleri bilmek lazım, bunu sorunsuz çalışan cihazım üzerinden tesbit etmeye çalışacağım, ancak hazırda linkleri elinde olan arkadaşlar var ve paylaşırsa işimi çok kolaylaştırmış olurlar, bunun başka bir mantığı varsa yine iş Usta Kardeşlerimize düşüyor :) malum yaşlılık işte... Benden bu kadar.

Web-Interface-192.168.1.6.png
Bu durumda ağ üzerinden güncelleme imkanınız yok bana email yazın özelden size yazılım dosyası atayım USB ile yükleme yapın.

K Çevrimdışı

karabey63

Yeni Üye
25 Eki 2021
6
60
Adresinize gönderdim.
Gönderdiğiniz eski sürümü gelişi güzel müzik dosyalarının içinde bulunduğu usb nin içine attım, USB den yazılımı güncellettim, tamamen normale döndü, daha sonra tekrar en yeni sürüme güncelleme talimatı verdim şu an itibariyle güncelliyor, umarım tekrar bir sorun çıkarmaz, genelde yazılım güncellemeleri rutin bozuklukları nedeniyle sorun çıkarır biliyoruz, belki bendeki sorun benim kontrolum dışındaki bir rutin bozukluğu (kesinti) neticesinde oluştu, hasari kardeşimizin özverili yardımı sayesinde bu sorunu hayırlısıyla hallettik, tekrar tekrar Teşekkür ediyorum, Sağol

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
Gönderdiğiniz eski sürümü gelişi güzel müzik dosyalarının içinde bulunduğu usb nin içine attım, USB den yazılımı güncellettim, tamamen normale döndü, daha sonra tekrar en yeni sürüme güncelleme talimatı verdim şu an itibariyle güncelliyor, umarım tekrar bir sorun çıkarmaz, genelde yazılım güncellemeleri rutin bozuklukları nedeniyle sorun çıkarır biliyoruz, belki bendeki sorun benim kontrolum dışındaki bir rutin bozukluğu (kesinti) neticesinde oluştu, hasari kardeşimizin özverili yardımı sayesinde bu sorunu hayırlısıyla hallettik, tekrar tekrar Teşekkür ediyorum, Sağol
Güle güle kullan :ok
Güncellemeden sonra yine bir sıkıntı olursa bu kez herhalde servise vermen gerekebilir ki cihaz yeni anladığım kadarı ile ,garantisi var yani.

hasari Çevrimdışı

hasari 

Aktif Üye
28 Nis 2020
196
40
Geçmiş olsun cihazınızı güle güle kullanın.

K Çevrimdışı

karabey63

Yeni Üye
25 Eki 2021
6
60
Güle güle kullan :ok
Güncellemeden sonra yine bir sıkıntı olursa bu kez herhalde servise vermen gerekebilir ki cihaz yeni anladığım kadarı ile ,garantisi var yani.
Sıkıntı olacağını zannetmiyorum, garantisi var ama cihaz yurtdışına çıkarıldı (Slovakya) burada herhangi bir servisi var mı onu da bilmiyorum, zaten cihazları satın aldığım arkadaşa sadece arızayı giderip çözüm üretmek maksadıyla bir cihazın arıza verdiğini ilettiğimde derhal kullanıcı hatası savı ile acil tarafından çamura yatmıştı, sorun değil tabi, daha tırnağımız var başımızı kaşımak için, birde sizin gibi yardım gönüllüleri var ya Allah'ın izniyle sırtımız kolay kolay yere gelmez, Unumuzu eledik eleğimizi astık derken... diğer ilgilenen arkadaşlar dahil, İlgi ve alakanız ayrıca size özellikle yazılım paylaşmak suretiyle işimi kolaylaştırdığınız için tekrar tekrar Teşekkür ederim, Sağlıcakla Kalın...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt