Sungate TITAN Usb Ile Ram Bellek Arttırma

M Çevrimdışı
18 Kas 2020
727
43
1- Uygulamayı rar klasöründe çıkartıp kurulumunu yapın.
2-Kullanacagınız USB Bellegi Bilgisayara takın programı başlatın, program başlayınca
bilgisayardaki depolama alanları liste halinde gelecek,
3- Proğram içinden USB Bellegi bulun Mausla Sag tus Delete yapın diski silin,
Tekrar sağ tuş Create seçin Yes tıklayın, gelen pencerede
Create As: Primary
File sistem: Linux Swap
Partition Size: 1GB
Secip Ok tıklayın, yaptığınız ayarların usb bellege uygulanması için Apply tıklayın,
Yes dedikten kısa bir süre sonra biçimlendirme tamamlanacaktır.

Biçimlendirme tamamlandıktan sonra, Usb belleginizi Sungate Titan Cihazınıza takın,
Swap alanınızın etkinleşmesi için Cihazı Yeniden başlatın,

İyi Kullanımlar
Sungate TEAM
memoli1478

Program linki :

397f51720c1123178.jpg
1831b69758f8de730.jpg
2c367939355bdbc39.jpg

Son düzenleme:
M Çevrimdışı
18 Kas 2020
727
43
bu cihaz hem linüx hem normal uydu sistemli bir cihaz çok kullanışlı ve kolay menü içerikleri ile donatılmıştır
cihaza verilen özellikler hiçbir cihazda yoktur vipstar cihaz ile bu cihaz arasında dağlar kadar fark var hani karşılastırılmaz

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,320
64
bu cihaz hem linüx hem normal uydu sistemli bir cihaz çok kullanışlı ve kolay menü içerikleri ile donatılmıştır
cihaza verilen özellikler hiçbir cihazda yoktur vipstar cihaz ile bu cihaz arasında dağlar kadar fark var hani karşılastırılmaz
Onu sormadım sevgili memoli, bu cihaza ftp ile bağlanıp dosya,mesela ftp ile softcam dosyası yükleniyormu ,cevap "evet" ise açık linux tur ,"hayır" ise genelde kapalı linuxtur (genelde) .Ben "açık linux" olarak gördüm yazılımı çözünce ,işte bunu merak etmiştim :)
Yani titan "linux uydu alıcısı" mı yoksa kapalı linux cihazlar kategorisinde mi :)

S Çevrimdışı

siyahbeyaz

Yeni Üye
8 Ara 2020
1
60
Memoli hocam yani ram artırma feed yayınları izlememizi sağlıcakmı?kolay gelsin

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
alıcının ram yeretli değilmi ki böyle bir ihticaç doğdu:alala

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar