Sungate Titan teknik servis

bydublor Çevrimdışı

bydublor 

Aktif Üye
10 Ara 2017
237
Merhaba arkadaşlar, son bir kac gündür Sungate titan uydu alicimda bazi kanallarda kirpma zayif sinyal sorunu yaşıyorum. evdeki diğer tvler kendi uydu alicilari ile duzgun sorunsuz çalışıyor. Ayrica bu uydu alıcı yerine baska uydu alici bagladim onlarda da sıkıntı yok. Velhasil uydu alicidan kaynaklandığını düşünüyorum ve garantinin bitmesine az bir sure kalmis. Daha evvel teknik servise ürününü gönderen oldu mu? prosedür nasıl işliyor. İstanbul da oturuyorum Buralarda teknik servisleri var gösteriyor ama internette firmaları bulamadim gibi vs vs. Bilgisi olan varsa sevinirim. Olmadi yarin firmayi arayip soracagim.

bydublor Çevrimdışı

bydublor 

Aktif Üye
10 Ara 2017
237
ADRES
Kocatepe Mah. Sıraselviler Cad. No:14 K:1 D:3 Beyoğlu Merkez, Beyoğlu, Istanbul - Europe
Hocam merhaba aldigim zaman cikan kitapçıkta Marmara bolgesinde istanbulda iki servis gozukuyor biri Eminönü biri de Kemerburgaz yaziyordu yanılmıyorsam. Birazdan kendi siteleri uzerindeki telefondan arayip bilgi alicam. Destekleriniz icin teşekkür ederim. Ayrica kendi web siteleri uzerindeki iletişim formu calismiyordu hata verdi dün. Birde teknik servis linkinde servisler yok :/

İstanbul'da olması lazım teknik servisin,muhtemelen tunerde sıkıntı olmuştur.Kullanım kitapçığında yazmıyor mu acaba :alala
osmanke osmanke
Olabilir hocam haklısınız. Bakalim umarim gatantisinin son demlerinde garantiden olur yoksa ugras dur

R Çevrimdışı

ruzgarm

Yeni Üye
7 Şub 2018
41
Hocam merhaba aldigim zaman cikan kitapçıkta Marmara bolgesinde istanbulda iki servis gozukuyor biri Eminönü biri de Kemerburgaz yaziyordu yanılmıyorsam. Birazdan kendi siteleri uzerindeki telefondan arayip bilgi alicam. Destekleriniz icin teşekkür ederim. Ayrica kendi web siteleri uzerindeki iletişim formu calismiyordu hata verdi dün. Birde teknik servis linkinde servisler yok :/

Olabilir hocam haklısınız. Bakalim umarim gatantisinin son demlerinde garantiden olur yoksa ugras dur
Kardeş servise götürmeden benim başıma geldi 4 nisanda Uydu sinyali diye benim açtığım konuya bak ben sorunu çözdüm orada yazıyor dene öyle götür boşuna servis parası verme

slowfood Çevrimdışı

slowfood 

Moderatör
23 May 2022
7,881

Yukarıdaki üyemizin bahsettiği mesajlar aşağıdaki gibidir;

Eee, ben sana yolu göstermiştim ama yapmamışsın,işlem basit ,uydu kısmından turksat uydusunu silip,yeniden tukrsat eklemek ,daha önceki mesajında yapmıştın ,öyle okudum çünkü ,neyse sana kolay gelsin :ok

Dedğiniz gibi yaptım ama kanallar geldi gösteriyor bu seferde kanallar 3170 den başlarak sıralama vs hepsi karıştı kanallar düzensiz geldi karılık oldu. Sungate Team den hazır kanal listesini eklesem hepsi üstünemi yüklenir nasıl düzenleyebilirim kanalları şimdi

Karışıklık yüzünden Tüm kanallları sildim dediğiniz gibi sungate team hazır kanal listesini yükledim bütün sorunlar ortadan kalktı kanallar sıralandı düzeldi gösteriyor hepsi teşekkürler

Bana destek veren yardımcı olan arkadaşlarıma canı gönülden teşekkür ederim sayenizde sorunuz çözmüş oldum. Sağolun :)

R ruzgarm Çok teşekkür ederiz. O konu tamamen aklımdan çıkmış. Muhtemelen üyemize aynı şekilde çözüm olacaktır.

bydublor Çevrimdışı

bydublor 

Aktif Üye
10 Ara 2017
237
Yukarıdaki üyemizin bahsettiği mesajlar aşağıdaki gibidir;

R ruzgarm Çok teşekkür ederiz. O konu tamamen aklımdan çıkmış. Muhtemelen üyemize aynı şekilde çözüm olacaktır.
Merhaba, o tum varyasyonlari denedim ben :) Komple uyduları silip manuel uydu olusturup otomatik frekans ile aratma, TKGS ile arama, sungate team auto dan Hazir kanal listesi vs . Hic birinde yemedi. Baska harici uydu takınca sorunsuz çalışiyor. İsin garibi 1 haftadirda cihaz hiç acilmamisti. Babamlar memlekette diye. Ama sanki biraz ısınmada var gibi geldi. Neyse velhasıl aras kargo ile servise gönderi sagladim. Umarim sorunsuz gidip sorunsuz gelir 🤣

bydublor Çevrimdışı

bydublor 

Aktif Üye
10 Ara 2017
237
Merhaba, o tum varyasyonlari denedim ben :) Komple uyduları silip manuel uydu olusturup otomatik frekans ile aratma, TKGS ile arama, sungate team auto dan Hazir kanal listesi vs . Hic birinde yemedi. Baska harici uydu takınca sorunsuz çalışiyor. İsin garibi 1 haftadirda cihaz hiç acilmamisti. Babamlar memlekette diye. Ama sanki biraz ısınmada var gibi geldi. Neyse velhasıl aras kargo ile servise gönderi sagladim. Umarim sorunsuz gidip sorunsuz gelir 🤣
Arkadaşlar kargo anlasmali kargo firmasi ile gitti anlaşmalı kargo firmasi ile geldi.

Olumlu yanlari ;
kargo ucreti odemedim.
sorun çözülmüş geldi.
garantisi devam ettigi icin garantiden yapildi.

Olumsuz yönleri
Kargo teknik servise teslim edildikten sonra herhangi bir mesaj bildirim arama olmadı.

Geldiğinde de icinde herhangi bir servis notu vs yoktu. Su sikayetle geldi şu şu yapildi test edildi vs vs.

Adaptörüm giderken saglamdi gelirken adaptorun icinde parca sesleri geliyordu. Muhtemelen kontrol icin acildi tirnak falan kirildi.

Sonuc olarak suan cihaz calisiyor. umarim birlikteligimiz devam eder.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,339
64
Arkadaşlar kargo anlasmali kargo firmasi ile gitti anlaşmalı kargo firmasi ile geldi.

Olumlu yanlari ;
kargo ucreti odemedim.
sorun çözülmüş geldi.
garantisi devam ettigi icin garantiden yapildi.

Olumsuz yönleri
Kargo teknik servise teslim edildikten sonra herhangi bir mesaj bildirim arama olmadı.

Geldiğinde de icinde herhangi bir servis notu vs yoktu. Su sikayetle geldi şu şu yapildi test edildi vs vs.

Adaptörüm giderken saglamdi gelirken adaptorun icinde parca sesleri geliyordu. Muhtemelen kontrol icin acildi tirnak falan kirildi.

Sonuc olarak suan cihaz calisiyor. umarim birlikteligimiz devam eder.
Güle güle kullan :ok

O Çevrimdışı

Ozzytaste

Yasaklı Üye
2 Nis 2023
276
54
Bendeki Dreamstar Master Linux box bozuldu. Servisine gönderdim hiçbir işlem yapmadan geri yollamışlar, halbuki yaptık demişlerdi telefonda. Bende verdim siparişi Nokia Box 8010. Ne kadar yaşayacağımız malum belki yarın yokuz.

Geri
Üst Alt