Sungate Titan IPTV Yazılım Güncelleme ve Ağ Üzerinden Yayın İzleme

K Çevrimdışı

kabus22

Kayıtsız / Doğrulanmamış
video da yaş kısıtlaması var ben 18 yaşından küçüğüm :sirit espiri tabi, youtube de işi cıvıttı herşeye yaş sınırı getiriyo

hasari Çevrimdışı

hasari 

Aktif Üye
28 Nis 2020
196
40
video da yaş kısıtlaması var ben 18 yaşından küçüğüm :sirit espiri tabi, youtube de işi cıvıttı herşeye yaş sınırı getiriyo
Hiç sorma ya içerisinde riskli hiç bir şey yok sadece ip tv kelimesi geçtiğinden direk yaş sınırı uyguluyor.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Onu yükleyici seçiyor sanırım,çok anlamam ama ,ben yüklerken seçenek çıkıyor "çocuk "gibi bir seçenek :)
Yok sistem direk uyguluyor ben seçmiyorum.

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Hiç sorma ya içerisinde riskli hiç bir şey yok sadece ip tv kelimesi geçtiğinden direk yaş sınırı uyguluyor.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Yok sistem direk uyguluyor ben seçmiyorum.
Hımm,neyi öne alıyor acaba ,iptv olabilir belki ,cevap için teşekkür ederim bu arada :ok

Geçen izlemiştim vidyonu youtubede ,eline sağlık :ok

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Evet bir seri video çektim. ?
Dikiş makinasını onarmak için girmişti bizim hanım, nasıl bulduysa senin vidyolarını bulmuş ,bana "alo bak sungeyti anlatmışlar "dedi ,bende linki alıp kendi laptopumda baktım ,ama yorum yazmadım :)
Dikiş makinası bozuktu ,ama bizimkilerden değil de elin ecnebisinden buldum çaresini ,şimdi çalışıyor makina :ok

hasari Çevrimdışı

hasari 

Aktif Üye
28 Nis 2020
196
40
Dikiş makinasını onarmak için girmişti bizim hanım, nasıl bulduysa senin vidyolarını bulmuş ,bana "alo bak sungeyti anlatmışlar "dedi ,bende linki alıp kendi laptopumda baktım ,ama yorum yazmadım :)
Dikiş makinası bozuktu ,ama bizimkilerden değil de elin ecnebisinden buldum çaresini ,şimdi çalışıyor makina :ok
Farklı bir video ile gene denk geleceğiz gibi az kalmış. :clap

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Yok demeyeceğim. :sirit
Valla ,ister inan ister inanma ,bugün giyindim ,montumu giydim ,bizim hanım" alo nereye" dedi,"Karabağlara gideceğim işim var" dedim ,(ilhanın" OMEGA OMEGA " yanına gidecektim ,nasılsa bulurum dedim kendi kendime :) ) ama hanım salmadı bana "sen deli misin,pazara bile gitmiyoruz ,sen Karabağlara gideceğim "diyorsun dedi (bu arada büyük baldız ve kocasının testi pozitif,Karabağlarda oturuyorlar ) ,maksat gidip şu meşhur cihazı yakından görmek ve ilhan ile tanışmak ve dosyayı vermekti :)

hasari Çevrimdışı

hasari 

Aktif Üye
28 Nis 2020
196
40
Valla ,ister inan ister inanma ,bugün giyindim ,montumu giydim ,bizim hanım" alo nereye" dedi,"Karabağlara gideceğim işim var" dedim ,(ilhanın" OMEGA OMEGA " yanına gidecektim ,nasılsa bulurum dedim kendi kendime :) ) ama hanım salmadı bana "sen deli misin,pazara bile gitmiyoruz ,sen Karabağlara gideceğim "diyorsun dedi (bu arada büyük baldız ve kocasının testi pozitif,Karabağlarda oturuyorlar ) ,maksat gidip şu meşhur cihazı yakından görmek ve ilhan ile tanışmak ve dosyayı vermekti :)
Keşke gitseydin. Cihazı alamasan da yemeğini yer çayını içerdin. :cay

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,335
64
Keşke gitseydin. Cihazı alamasan da yemeğini yer çayını içerdin. :cay
Cihaz almak için değil,tanışma ve dil dosyasını vermek içindi :) ,cihaz için Çankayada tanıdığımla konuştum ,"alattin abi senin köpeğin olur ,gel vereyim" ,dedi ,ama evden ancak bakkala izin var ,bir de hanımla Alsancaka hastaneye gittik o kadar :kiskis

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt