Sungate TITAN 22/09/ 2021 Yazılımı

M Çevrimiçi
18 Kas 2020
717
43
Ekran-Alintisi553876935ddb8b80.png

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Sevgili memoli ,bu "yazılımda takılmalar var" denilen yazılımın düzeltilmişi sanırım,yani ortadan kalktı mı takılmalar :alala

gercekrambo Çevrimdışı

gercekrambo 

Süper Üye
2 Şub 2020
1,776
magic kısmını ne kadar kırmızı tuşla güncellesen de, giriş başarısız diyor.

P Çevrimdışı

peakyblinders

Yeni Üye
25 Ağu 2020
19
Epg için acaba menüde olan Internet EPG özelliğini gerçekten kullanılabilir duruma getirmek mümkün mü? Kendi epgsi olmayan kanallar, nasıl platformlar kendi tplerinden veya internete bağlıyken epg ekleyebiliyorsa; bizim cihazda nete bağlıyken otomatik bir sistemle bu verileri çekebilir duruma getirebilir miyiz?

Wi-fi konusunda ise şunu söylemeden geçemeyeceğim, maalesef cihaz uydu kablo takılıyken ilk açılışta hala uzun sürede baya bir denemeden sonra bağlanıyor. Uydu kablosunu takmadığım her anda ise anında bağlantı sağlıyor. Bir yerlerde bir eksiklik hala var.

Son düzenleme:
teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,260
64
Epg için acaba menüde olan Internet EPG özelliğini gerçekten kullanılabilir duruma getirmek mümkün mü? Kendi epgsi olmayan kanallar, nasıl platformlar kendi tplerinden veya internete bağlıyken epg ekleyebiliyorsa; bizim cihazda nete bağlıyken otomatik bir sistemle bu verileri çekebilir duruma getirebilir miyiz?

Wi-fi konusunda ise şunu söylemeden geçemeyeceğim, maalesef cihaz uydu kablo takılıyken ilk açılışta hala uzun sürede baya bir denemeden sonra bağlanıyor. Uydu kablosunu takmadığım her anda ise anında bağlantı sağlıyor. Bir yerlerde bir eksiklik hala var.
Dün bu aklıma gelmemişti,soracaktım ama neydi diye düşündüm de bulamadım :ok

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri