Sungate Titan 17 03 2021 Yazılımı

I Çevrimdışı

Israfel

Yeni Üye
13 Eyl 2020
6
31
arkadaşlar bu cihaz ile herhangi bir yerden iptv almadan, malum kanalın maçlarını donmadan ve gecikmesiz bir şekilde izleyebilirmiyiz ? Benim pek bilgim yokda, bilgi verebilecek bir arkadaş varmıdır ?

hasari Çevrimdışı

hasari 

Aktif Üye
28 Nis 2020
196
40
arkadaşlar bu cihaz ile herhangi bir yerden iptv almadan, malum kanalın maçlarını donmadan ve gecikmesiz bir şekilde izleyebilirmiyiz ? Benim pek bilgim yokda, bilgi verebilecek bir arkadaş varmıdır ?
Donmadan gecikmesiz izlersin ama farklı bir hesap bulman lazım.

I Çevrimdışı

Israfel

Yeni Üye
13 Eyl 2020
6
31
Donmadan gecikmesiz izlersin ama farklı bir hesap bulman lazım.
Farklı hesaptan kastınız nedir ? sadece bu cihazı almam yeterli olmuyor mu ? benim suanda hali hazırda kullandıgım bir iptv var ama son zamanlarda hiç memnun değilim. Bu sebepten bu tarz bir cihaza yonelmek istiyorum. Yani sadece bu cihazı alarak donmadan gecikmesiz izlemem mümkün değil midir ?

hasari Çevrimdışı

hasari 

Aktif Üye
28 Nis 2020
196
40
Farklı hesaptan kastınız nedir ? sadece bu cihazı almam yeterli olmuyor mu ? benim suanda hali hazırda kullandıgım bir iptv var ama son zamanlarda hiç memnun değilim. Bu sebepten bu tarz bir cihaza yonelmek istiyorum. Yani sadece bu cihazı alarak donmadan gecikmesiz izlemem mümkün değil midir ?
Cihazı alırsın ama iptv hesabına ihtiyacın var bunu demek istedim içerik gırla ama senin istediğin özel bir şey onun için hesabın varsa izlersin.

P Çevrimdışı

peakyblinders

Yeni Üye
25 Ağu 2020
19
Bu yazılımla birlikte bendeki cihaz her gün 1 kere dahi olsa donmaya başladı. Eskiden 3-4 günde anca olurdu.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt