Şu Dünyadaki Dikili İlk ve Tek Ağacımız | Sayfa 3 | Tavsiye FORUMU

Şu Dünyadaki Dikili İlk ve Tek Ağacımız

MUFIT

Aktif Üye
6 Mart 2019
66
25
Kurban olduğum rabbim şu limon ağacını Kayseri'ye de nasip edeydi her yere dikerdim hastasıyız ya :)

Adem Helvacı 

Bilinçli Tüketici Derneği Genel Başkan
Administrator
17 Şubat 2017
17,083
47
Kurban olduğum rabbim şu limon ağacını Kayseri'ye de nasip edeydi her yere dikerdim hastasıyız ya :)
Bak böyle böyle ortaya neler çıkıyor neler.

Tamam kolayı var, ben limon ağacını diktim, bu büyüyüp çiçeklenip meyve verdiğinde ben sana limon yollarım, sen de bana kayseri mantısı yollarsın anlaştık mı? :kiskis

Bu arada forumda halen bize künefe yollama sözü veren arkadaşlar var ismi lazım değil anın baş harfi Koro96 @Koro96

:kop

sanko86 

Bilgi Paylaştıkça Güzel
Bronz Üye
28 Ocak 2020
440
33

Tamam kolayı var, ben limon ağacını diktim, bu büyüyüp çiçeklenip meyve verdiğinde ben sana limon yollarım, sen de bana kayseri mantısı yollarsın anlaştık mı? :kiskis

Bu arada forumda halen bize künefe yollama sözü veren arkadaşlar var ismi lazım değil anın baş harfi Koro96 @Koro96

Ben üye oldum olalı bu künefe işi var. Bu kadar ısrara bir çekilişle 10 kişiye gönderir arkadaş :hihi .Söz verdikleri haricinde :oku

Koro96 

The Koro
Bronz Üye
24 Şubat 2019
2,072

Motoru alıyım açık adresleri Alacağım:haha1:haha1:haha1:haha1:haha1
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Başta Sen Adem Helvacı @Adem Helvacı Sonra teraspy @teraspy Sota @Sota Umut Barış @Umut Barış fikoloji @fikoloji :clap2:clap2:clap2:clap2

teraspy 

The Emmi
TFC Team
26 Kasım 2018
8,941
60
Bir gün köye gittiimde tarla kenarına ektiğimiz ve çöpten topladığımız ağaçların fotosunu çekeyim :)