su borusu sökülmüyor..

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Demir sanırsam oda?Aktif mi peki ?bizde vardı üst kat tuz ruhu kullanınca çatlamıştı.İsterseniz değiştirin sizde çatlama olasılığı oluyor demirlerin.

Gaz havalandırması derken pis su ile birlikte nasıl anlamadım? ?
Tuvalet borularinda olusabilecek gaz/metan gazi catidan havalandirma borusu ile atmak icin..Daire cati kati ve en fazla iki kisinin kullanabilecegi bir daire .Kullanilan/kullanilacak borularin hepsi sadece bu daireye ait.Degistirmeyi aslinda bende düsündüm özellikle su tesisatiini ama aradaki katlar nedeniyle su anda parca parca degistirmek anlamli gelmedi.O bölgeyi daha sonra sorun ciktiginda müdahale edebilecek sekilde kapakli yaparak banyoyu kirmadan sorunu halledecegim.

meebbe Çevrimdışı

meebbe 

Süper Üye
25 Şub 2018
2,426
32
Tuvalet borularinda olusabilecek gaz/metan gazi catidan havalandirma borusu ile atmak icin..Daire cati kati ve en fazla iki kisinin kullanabilecegi bir daire .Kullanilan/kullanilacak borularin hepsi sadece bu daireye ait.Degistirmeyi aslinda bende düsündüm özellikle su tesisatiini ama aradaki katlar nedeniyle su anda parca parca degistirmek anlamli gelmedi.O bölgeyi daha sonra sorun ciktiginda müdahale edebilecek sekilde kapakli yaparak banyoyu kirmadan sorunu halledecegim.
Hmm . ne güzel düşünmüşler aslında. Yeni binalarda bu şekilde yapılmıyor sanırsam.

hosbulduk Çevrimdışı

hosbulduk 

TFC Team
9 Kas 2018
3,721
Az kaldi bitmesine..
.
20200610_193826.jpg
20200704_155310.jpg
20200715_185745.jpg
20200715_185752.jpg

Pitbull Çevrimdışı

Pitbull 

Süper Üye
6 Tem 2020
1,103
43
Sorun çözülmüş galiba ama boru anahtarının gücü yetmiyor olabilir. 1 lik boru anahtarı ile sökülecek parçayı tutturup boru anahtarının tuttuğunuz tarafına uzun bir boru geçirirseniz bu şekildeki sökülmeyen boruları çok kolay bir şekilde sökersiniz.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri