SSD Tavsiye

C Çevrimdışı

coolfighter

Aktif Üye
19 Tem 2021
74
41
ANAKART desteği var ise NVME SSD tavsiye ederim hem kablo kalabalığından kurtulursunuz hem de daha hızlı işlemler yapabilirsiniz. Model olarak ta KİNGSTON tercih edebilirsiniz.
Kingston A2000 500GB PCIe NVMe SSD SA2000M8/500G
Bu arada almışken 500GB altı almamaya özen gösterin. Tabii ki bu ihtiyaç ve kullanımlara göre değişebilir.

T Çevrimdışı

TC Yıldırım

Kayıtsız / Doğrulanmamış
The_SreT Çevrimdışı

The_SreT 

TFC Team
18 Kas 2017
4,135
Ben de ucuz yollu ssd almayı düşünüyorum 240 ya da 256, internet sitelerin genellikle sandisk satılıyor tercih sebebi sadece ucuz olması mı ,fazla kullanılmayan pc için alınır mı
James Donkey ürünlerine bir bak istersen, ben de şuan 3 adet var memnunum ? 2 tanesini yaklaşık 2 senedir kullanıyorum, üçüncüyüde geçenlerde aldım Kingston ssd perte çıkınca ?

H Çevrimdışı

hkn40

Aktif Üye
1 Nis 2018
476
3 adet kullanıyorum.. pioneer, sandisk, toshiba.. tabiri caizse şu zamana kadar bir yanlışlıklarını görmedim.. ama win 11 tehlikeli..yedekleri silme gibi görünmez bir işlevi var sanki.. stabil sürüm çıkana kadar beklemekte fayda var diye düşünürüm.. (ufak bir not eklemekte fayda gördüm forumdaşlar için..)

teraspy Çevrimdışı

teraspy 

TFC Team
26 Kas 2018
21,289
64
.. ama win 11 tehlikeli
Hadi bizimkiler kernel update ile işi götürüyorlar genelde (öyle yazayım) ,wincilere ne oluyor anlamadım iyimi :hihi
Onlar kernel update değil sistem değişikliği ile şey yapıyorlar,ondan şaşırdım ,ben onların yerine olsam "win kernel uptade" yapar,adını korurdum ,mesela "windows 10" gibi :hihi
Dahi yine sustum,konu "muhabbet"e dönecek yine :kiskis

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri