Sosyal medya çöktümü?

TEKNOwest Çevrimdışı
23 Eyl 2018
10,456
49
Sayın velilerim sizlere daha önce duyurduğum gibi bu akşam iki watsapp gruplarını kapatarak bip uygulamasına taşıyorum . Bilginize
24 Eylül de sınıf öğretmeni tarafından atılan mesaj

Sayın velilerim öncelikle bakanlığın ve müdürümüz isteği üzerine okul öğretmenlerimizin duyuru grubunu yerli bip uygulamasına taşıyoruz . Bu yüzden duyuru ve haberleri sizlere daha kolay iletmek için iki grubu kapatarak bip uygulaması ile veli grubu açacağım . Sizlerden isteğim en geç 24 eylül cuma günü ne kadar telefonlarınıza bu uygulamayı indirmeniz .

A Çevrimdışı

Adem Helvacı 

Süper Üye
17 Şub 2017
24,295
51
Sayın velilerim sizlere daha önce duyurduğum gibi bu akşam iki watsapp gruplarını kapatarak bip uygulamasına taşıyorum . Bilginize

Sayın velilerim öncelikle bakanlığın ve müdürümüz isteği üzerine okul öğretmenlerimizin duyuru grubunu yerli bip uygulamasına taşıyoruz . Bu yüzden duyuru ve haberleri sizlere daha kolay iletmek için iki grubu kapatarak bip uygulaması ile veli grubu açacağım . Sizlerden isteğim en geç 24 eylül cuma günü ne kadar telefonlarınıza bu uygulamayı indirmeniz .
Hocam kaç para komisyon aldınız zürkzelden :kas

diyen doldu mu?

:kiskis

Umut Barış Çevrimdışı
23 Kas 2017
20,622

Android ve IOS üstünde yerli uygulama koştursan ne yazar diye yanıt vermek isterdim o öğretmene. :hihi

Rak_Benadam Çevrimdışı

Rak_Benadam 

Aktif Üye
2 Ağu 2021
223
33
Ulen 2 saattir watzap dan bir video göndereceğim bir türlü gönderemedim..

Gidiyorum modemi açık kapatıyorum olmuyor, telefonunun kendi internetinden deniyorum olmuyor, telefonu açıp kapatıyorum gene olmuyor, acaba benim telefondamı sorun var diyorum kendi kendime...

Meğersem zukerberk yamuk yapmış...

Buradan zukerberke sesleniyorum, bu yazdığımı okuyorsan akıllı ol zukerberk!!!
Bir tek watzap kullanıyorum, adam gibi çalıştır şu watzapı...

Son düzenleme:
Ömer Çolak Çevrimdışı

Ömer Çolak 

Süper Üye
17 Tem 2021
957
29
anladığım kadarıyla facebook , hem wp'ı hem instagramı satın almış vaktiyle. dolayısı ile facebook serverlerı çökünce hepsi birden çökmüş. hani 1.dünya savaşı'nda almanya yenilince biz de yenilmiş sayıldık ya, o hesap.

Prineville'de neler oluyor acep?
Biz aslında yenilmiş sayılmadık. Yabancı ders kitaplarında siyasi tarafsızlık zaferi olarak geçtiğini söylüyor akrabalar. (Almanya, İsviçre ve İngiltere)

Bizeyse “hükmen mağlup” gibi anlatıyorlar.

Aslında hem Hitler’i, hem Churchill’i (adını yanlış yazmış olabilirim), hem de Stalin’i “ben savaştan yeni çıktım, bela aramayın, tarafsızım, bana sataşırsan rakibinin askerlerini ülkeye alırım, destek veririm” diyerek sürekli geri çeviren ve sonunda da bilinenin aksine Almanya ve Rusya’ya karşı eli güçlü olsun diye Amerika tarafından oldukça güçlü bir yardım alarak savaş sonrası toparlanmayı sağlayıp savaşın tek kazananı olmuştur.

İkinci dünya savaşı; işlerini bitiremeden göçmek zorunda kalan Atatürk’ün öğrencilerine hem sınav olmuştur, hem de hediye.

Aksi halde Avrupa’ya karşı Rusya ile birlik olmak zorunda kalacaktık ve Hitler’in olmadığı güçlü bir Avrupa ile onlara Rusya’ya karşı destek verecek İngiltere-Amerika ekibinin sovyetleri daha erken dağıtmasıyla sonuçlanacağı muhtemel olan hiç de güzel gözükmeyen bir harita ile yaşamaya devam edecektik.

Diğer tek senaryoda Bizansın torunları ile dost olmak var ki bunun ne seviyede imkansız olduğunu herkes biliyor.

Türkiye, ikinci dünya savaşındaki tek kaybetmeyen ülkedir.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt