SONY KD-49XD7005 - Ekran Lekeleri - Panel Mavileşmesi.

dolbykoray Çevrimdışı

dolbykoray 

Aktif Üye
29 Tem 2019
120
26
20190730_212627.jpg

Pattern test yapınca fabrika ayarlarından daha net oluyor
Bunun cevabını net A Ado verebilir. ben böyle bi sorun daha görmedim. ama tahmin etme hakkımı kullanırsam, Polerize katmanda oyanama olmuş gibi geliyor. Sen en iyisi bi yeni bir konu oluştur A Ado Adem abiyi etiketle bir baksın.

dolbykoray Çevrimdışı

dolbykoray 

Aktif Üye
29 Tem 2019
120
26
Bugün bir gelişme oldu, Sony merkez aradı, TV İadesi veya Yeni bir model degisimi olabilecegine dair isteğim uzerine talep açacaklarmis.

@cumarbaz Vallaha bu sefer ikimizinde ayni TV 'yi alma ihtimalimiz var ? bugün aradin mi Philips 7304 modeli için ben simdi aradimda kapanmis....

C Çevrimdışı

cumarbaz

Aktif Üye
27 Tem 2019
67
33
Bugün bir gelişme oldu, Sony merkez aradı, TV İadesi veya Yeni bir model degisimi olabilecegine dair isteğim uzerine talep açacaklarmis.

@cumarbaz Vallaha bu sefer ikimizinde ayni TV 'yi alma ihtimalimiz var ? bugün aradin mi Philips 7304 modeli için ben simdi aradimda kapanmis....

Hocam geçmiş olsun ya, iade işlemine sevindim. Ama philpsin sorunlarıda göz ardı edilebilecek gibi değil 7303 de okuduğum kadarıyla. ?

dolbykoray Çevrimdışı

dolbykoray 

Aktif Üye
29 Tem 2019
120
26
Hocam geçmiş olsun ya, iade işlemine sevindim. Ama philpsin sorunlarıda göz ardı edilebilecek gibi değil 7303 de okuduğum kadarıyla. ?
Yarın Philips'i 7304 için arayacağım. onun hem amblight birimi yeni sürüm deniliyor, anlık patlama esnalarındaki gecikme minimize edilmiş.

Tabi şuan araştırma içindeyim, C cumarbaz işin ters yönü babam da 3900 TL maksimum diyor. yoksa bi OLED aldıracaktım :'(

C Çevrimdışı

cumarbaz

Aktif Üye
27 Tem 2019
67
33
Yarın Philips'i 7304 için arayacağım. onun hem amblight birimi yeni sürüm deniliyor, anlık patlama esnalarındaki gecikme minimize edilmiş.

Tabi şuan araştırma içindeyim, C cumarbaz işin ters yönü babam da 3900 TL maksimum diyor. yoksa bi OLED aldıracaktım :'(
Hocam bu işin sonu yok ya, F/P bir ürün alıp işin içinden çıkmamız lazım. ??

dolbykoray Çevrimdışı

dolbykoray 

Aktif Üye
29 Tem 2019
120
26
hedefler müşterek o zaman hocam. Bu panele toz alma sorununu ne yapacağız.:clap
Panele toz alıyorsa benim için o TV iptaldir. çünkü aşırı fazla hava alıyor. bu benim için dezavantaj. 7304 alabilirim Dolby Vision ve o işlemci için toz'u kabul edebilirim.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Aha farklı bir model daha buldum 55PUS7504/62

muratala5361 Çevrimdışı

muratala5361 

Süper Üye
3 Şub 2019
1,906
21
Panele toz alıyorsa benim için o TV iptaldir. çünkü aşırı fazla hava alıyor. bu benim için dezavantaj. 7304 alabilirim Dolby Vision ve o işlemci için toz'u kabul edebilirim.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Aha farklı bir model daha buldum 55PUS7504/62
/ tan sonraki sayı üretim yerini belirliyodu nerenin üretimi olduğunu sorgulayın türkiye ise almayın.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt