Sony bravia 40x4500 ekranın tamamında oluşan dikey ince cizgiler

silverman

Yeni Üye
10 Tem 2019
2
3
37
Öncelikle tüm aileye selamlar, buraları yeni öğrendim emeği geçenlerin ellerine sağlık. Sony 40x4500 tv bir andan tüm ekranda dikey cizgiler oluştu,ilk çıktıklarında çizgiler hepsi çıkıyor bir süre sonra kayboluyordu. Şimdi kalıcı hale geldi. Menü ye girdiğimde bu çizgiler yok sadece görüntüde bu iş oluyor. Hdmı scart usb tüm yöntemlerde aynı sıkıntı var. Fabrika ayarlarına döndüm, güç kablosunu değiştirdim, elektrik sıkıntısına karşı güç kaynağı var zaten; güç kaynaksız denedim. Bilene,anlayana danışmakta fayda var.Saygılarımla

fikoloji

TFC Team
13 Eki 2018
3,663
113
28
eğer menüye basınca çizgiler gelmiyorsa panel yazılımı kaynaklı sorun olabilir bu tarz ürünlerde servis menüsünde ayar yapılıyor ama konu hakkında bilgim yok, Ado @Ado ve teknovest @teknovest i etiketledim, bilgisi varsa yorum yaparlar ama yoğunluk nedeni ile biraz bekliyebilirsiniz. sizlik durum değildir, yazılımsal sorun olabilir.
geçmiş olsun

Ado

Adem Helvacı
Administrator
17 Şub 2017
13,229
113
46
Günaydın, 05550951148 numaralı telefona görüntüleri wp den yollarmısınız rica etsem.

Bu işin ucu Tcon veya Cofboard bölümüne uzanacak gibi görünüyor :alala

silverman

Yeni Üye
10 Tem 2019
2
3
37
hızlı cevap ve profesyonel yaklaşımınız için teşşekkür ederim, bu forumu geç keşfettiğim için üzüldüm.

Üst Alt