SONY 55X90J PANEL ARIZASI

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,869
sağolasın hocam az hasarlı bina.
kesinlikle hafif atlatıldı diğer bölgeleri göz önüne alınca...
Dörtyolda çok fazla arkadaşım var. Yaptığımı sohbetlerde çoğu bina hafif hasarlı anlattığını öğrendim. O bölgede en şanslı yer Erzin hiç yıkım olmamış.
Hemen önünde bulunan Osmaniye ve Arkasında bulunan Hatay-Iskenderun yerle bir.

A Çevrimdışı

ali88

Yeni Üye
7 Nis 2023
9
36
Benim lg uq81006lb tv'de de dün gece yazılım sonrası buna benzer fakat yatay şekilde üst orta ve alt kısmında 4 er cm lik aralıklarla birkaç ince çizgiler oluştu..

TV yi fabrika ayarlarıyla sıfırlayıp tekrar kurunca mucizevi şekilde yavaş yavaş tüm çizgiler kayboldu ve Tv eski sağlıklı haline döndü..

Tv yi dünden bu yana 2 defadır tamamen kapatıp çalıştırdım herhangi bir sorun gözükmüyor...

P Çevrimdışı

pokemondortyol

Yeni Üye
24 Kas 2021
19
29
Dörtyolda çok fazla arkadaşım var. Yaptığımı sohbetlerde çoğu bina hafif hasarlı anlattığını öğrendim. O bölgede en şanslı yer Erzin hiç yıkım olmamış.
Hemen önünde bulunan Osmaniye ve Arkasında bulunan Hatay-Iskenderun yerle bir.
Doğrudur hocam. 65-70 vefat sayısı var Dörtyol'da. Biz ilk günlerde yardım ayarlayıp Hassa, Kırıkhan tarafına gittik. Sadece gittiğimiz köyün muhtarı 15 vefat olduğunu söyledi.

Benim lg uq81006lb tv'de de dün gece yazılım sonrası buna benzer fakat yatay şekilde üst orta ve alt kısmında 4 er cm lik aralıklarla birkaç ince çizgiler oluştu..

TV yi fabrika ayarlarıyla sıfırlayıp tekrar kurunca mucizevi şekilde yavaş yavaş tüm çizgiler kayboldu ve Tv eski sağlıklı haline döndü..

Tv yi dünden bu yana 2 defadır tamamen kapatıp çalıştırdım herhangi bir sorun gözükmüyor...
İnşallah tekrarlamaz hocam bende takipteyim sıkıntı olduğu an video çekeğim.

Sota Çevrimdışı

Sota 

Root
6 Mar 2016
16,869
Doğrudur hocam. 65-70 vefat sayısı var Dörtyol'da. Biz ilk günlerde yardım ayarlayıp Hassa, Kırıkhan tarafına gittik. Sadece gittiğimiz köyün muhtarı 15 vefat olduğunu söyledi.
İnşallah tekrarlamaz hocam bende takipteyim sıkıntı olduğu an video çekeğim.
şuan tam deniz tarafında karşındayım, Gemilerin bol olduğu yer :kiskis

Bu tarz durumlarda kesinlikle elinizde video kaydı kanıtı olsun.

Geri
Üst Alt